Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Погоджено план реконструкції вул. Пушкіна

    «КН» уже неодноразово повідомляв про те, що керівництво найбільшого підприємства міста відгукнулося на пропозицію калушан належно облаштувати територію на перетині пр. Л.Українки та вул. Пушкіна, що розташована між автостанцією й торговим центром «Прометей».
   Після цього певний період тривав процес розробки відповідної проектної документації на реконструкцію території, яку готував проектний відділ «КАРПАТНАФТОХІМу». А днями група представників цього підприємства, зокрема заступник генерального директора Володимир Микитин, начальник проектного відділу Богдан Мельник та начальник відділу капітального будівництва Юрій Токарук, зустрілася з головним архітектором міста Петром Пострильоним, заступником начальника УЖКГ Миколою Найдою та іншими представниками міської влади, аби погодити принципову схему реконструкції території. Таким чином, починаючи з жовтня 2011 року, у місті розпочнеться реконструкція вул. Пушкіна, де генпідрядником виконання запланованих робіт виступатиме ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Слід зауважити, що кошторисна вартість реконструкції, яка здійснюватиметься в рамках співпраці між колективом нафтохіміків та містом, сягатиме майже півмільйона гривень. Завершити виконання наміченого обсягу робіт і подарувати калушанам чудовий куточок для змістовного й приємного відпочинку планується в червні 2012 року.
   Мешканців міста, мабуть, цікавить, якою буде оновлена вул. Пушкіна. Згідно із планами генпідрядника, на території між автостанцією й ТЦ «Прометей» постане оригінальний так званий сквер нафтохіміків, де будуть скульптурна споруда, пам’ятний камінь, бюст О.Пушкіна, оригінальний фонтан та нові світильники, газони, саджанці клена, ясена, платана, липи, гравійно-піщані доріжки тощо.
   Слід сказати, що нафтохіміки планують вистелити майже тисячу квадратних метрів львівської бруківки, впорядкувати майже 8 тисяч квадратних метрів газонів, прокласти 350 квадратних метрів гравійно-піщаних доріжок. Тож, судячи з усього, уже наступного року територію біля вул. Пушкіна впізнати буде важко.

    Богдан Тимків.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor