Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Народні депутати України зробили спробу допомогти „КАРПАТНАФТОХІМу”

    У парламенті України з'явився законопроект, що пропонує обкласти 5-процентним митом імпортний полівінілхлорид. Документ дозволить збільшити маржу (різницю між біржовою ціною товару і найбільшим розміром можливої позички під цей товар) на внутрішньому ринку єдиному в Україні виробникові ПВХ – ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ". Його авторами стали депутати – „регіонали” Ігор Зварич, Дмитро Сандлер, Олексій Федун, а також „нашоукраїнець” Роман Ткач, які вирішили захистити виробника полівінілхлориду в Україні від демпінгу американських постачальників.
   Аналітики вважають, що якщо законопроект буде схвалений, то маржа українського виробника трохи збільшиться, а це дозволить йому успішніше конкурувати з іноземними виробниками аналогічної продукції і таким чином уникнути зниження постачання в Україні.
   – 5 відсотків – це та маржа, що дозволить „КАРПАТНАФТОХІМу” досягти мінімального прибутку від реалізації ПВХ усередині країни, – каже керівник напрямку „Моніторинг” аналітичної компанії „Маркет Репорт” Сергій Карайченцев.
   За сприятливими цінами на ринку нормальною для виробництва ПВХ вважається рентабельність на рівні 15%. Але собівартість ПВХ „КАРПАТНАФТОХІМу” менш конкурентоздатна, оскільки сировина – це дизпаливо, що поставляється в Україну з Росії для подальшої переробки. Американські компанії везуть уже готовий ПВХ на вітчизняний ринок.
   У результаті так вийшло, що після запуску в Калуші сучасного виробництва ПВХ-С підприємство не може наростити продаж продукції на внутрішньому ринку через недобросовісну конкуренцію, що складають йому американські компанії.
   ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” має нове виробництво і випускає продукцію європейської якості, але американські постачальники занижують ціни при постачаннях ПВХ в Україну і часто ввозять цей продукт значно нижчої якості. Така поведінка на вітчизняному ринку американських компаній не дозволяє підприємству виконати задумане: відвантажувати українським споживачам ПВХ не менше 50% від обсягів випуску, а це 150 тис. тонн в рік.
   У той же час ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" використовує останні розробки і рецептуру, що дозволяють робити чистий продукт без стабілізаторів і з низьким вмістом вінілхлориду.
   Введення обмеження, вважає Сергій Карайченцев, скоріше змусить американських конкурентів зрівняти ціни на ПВХ в Україні з калуськими.

    Прес-служба „ЛУКОЙЛу”.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor