Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

"Ніяких порівнянь з тим, що було і є…"

   І знову до Палацу культури "Мінерал" поодинці і групками сходяться ветерани наших підприємств. Їх зустрічає з радісними привітаннями голова Ради ветеранів Валентина Білецька. Запрошує до зали народного музею історії і трудової слави підприємств, де якраз виставляються чудові роботи (здебільшого художні полотна, виліплені із соломки) мостищанки Тетяни Сорохтей.
   Запрошені вже "розсипалися" і по інших залах. Придивляються до експонатів. Згадують. Голосно реагують на чиюсь згадку: "А пам'ятаєте?..."
   Та ось голова Ради ветеранів, оцінюючи поглядом, чи всі ветерани прийшли, запрошує всіх виходити і сідати в автобус. Курс – на ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ". Туди, де більшість із цих з посивілими скронями людей колись віддавали всі свої сили і знання, аби підприємство жило і процвітало.
   Валентина Миколаївна оголошує, що екскурсія, яка попереду, здійснюватиметься як один із заходів святкування Дня працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості. Адміністрація товариства пішла назустріч ветеранам, дізнавшись, що немало з них бажають на власні очі побачити, які вони тепер виробництва, про які так багато мовлено, на які покладають надії щодо дальшого поступу вперед.
   Та перш ніж поїхати на об'єкти, про які мова, автобус завернув на територію цеху НіОПСВ ПрАТ "ЛУКОР", або як його здебільшого називають, очисні споруди. Начальник цеху Сергій Гандзюк охоче погодився бути гідом, знайомлячи поважних гостей із, за його словами, "унікальними спорудами, які діють ще з 1964 року і яких за складністю конструкцій в СРСР більше ніде не було". Тепер, додає Сергій Богданович, якби не фінансові вливання великого "ЛУКОЙЛу", цех упав би на коліна, бо, очищаючи стоки із міста, вже роки не отримує за це ані копійки.
   Познайомив ветеранів Сергій Гандзюк і з технологією очистки, зі спорудами, де проходить процес: відстійниками, у яких вода нуртує, наче кипить, аеротенками і т. ін.
   А вже біля прохідної до нових виробництв, до автобуса, що перед нею зупинився, зайшов заступник генерального директора ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Юрій Безуглий. Він висловив своє задоволення від зустрічі з ними. У кількох штрихах змалював ситуацію на підприємстві. І, що головне, наголосив на тому, що ветеранська підтримка у "КАРПАТНАФТОХІМі" відчувається повсякчас. Адже якщо виникає потреба, то досвідчених колись спеціалістів, які тепер на заслуженому відпочинку, кличуть на допомогу.
   А моменти, коли гості йшли територіями нових виробництв, зупиняючись, задираючи догори голови, – годі передати. Аж такого побачити вони не сподівалися. Заступник начальника технічного відділу Андрій  Андріїв, завівши ветеранів у склад виробництва ХіКС-М, тільки й чув від них емоційні вигуки. У височенному приміщенні горою стоїть привезена з Артемівська сіль. Дасть Бог, у недалекому часі доставлятимуть сировину з сусіднього Рожнятівського району.
   У залі електролізерів, де "серце виробництва", присутніх здивувало хитросплетіння конструкцій, трубопроводів. Дев'ять блоків, каже Андрій Богданович, забезпечують ритмічну працю. За найновітнішою технологією.
   – Яка краса! – вихопилося в однієї ветеранки, щойно переступили поріг коридору операторної виробництва ПВХ-С. А вже в операторній… Чистота до блиску. Оператор на моніторі бачить будь-який параметр і корегує його у відповідності з процесом. Тут можуть виготовляти до шести марок порошку ПВХ-С, який має дуже широкий спектр використання: труби, профілі, плівки і навіть іграшки.
   І виробництво ПВХ-С має своє "серце". Це цех, де розміщені чотири реактори-полімеризатори. Всі вони з покращеною теплоємною здатністю…
   Як було не запитати в колишнього начальника виробництва вінілхлориду (обіймав цю посаду 14 років) Станіслава Алексапольського про враження від щойно побаченого? Він відповів:
   – Ніяких порівнянь того, що було, з цим, що ми щойно побачили. Про ПВХ: дуже хороше виробництво!..
   Побували гості і в цеху з виробництва виробів з ПВХ-С. Сучасні лінії… Потік профілів… Стільки інтриги за один день – мало хто сподівався.
   …А на завершення екскурсії з ініціативи керівництва підприємства її учасники всілися за столики заводоуправлінської їдальні. Смачно. Ситно. Хтось із ветеранів-чоловіків пожартував, допивши чай:
   – Де коса? Сил набрався – косити хочу!
   А вже в автобусі екскурсанти висловлювали організаторам екскурсії велику вдячність за чудово проведений час знайомства з (так колись всі називали найбільше калуське підприємство) "гігантом промисловості Прикарпаття".

   Петро Шевчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor