Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

План серпня виконано. Розпочався ремонт

   Кілька днів тому завершився серпень, який був останнім місяцем перед початком ремонтних робіт на виробництвах, які заплановано провести у вересні-жовтні поточного року. Про те, як справилися колективи виробництв із доведеними завданнями на серпень, які труднощі при цьому виникали, ми поцікавилися у начальника виробничо-диспетчерського відділу ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Олександра Болецького.
   – Найперше повідомлю, – розповідає Олександр Ярославович, – що усі доведені завдання з випуску основних видів продукції виконані. Так, зокрема, на 100 відсотків вироблено етилену, вінілхлориду, каустичної соди, на 101% – поліетилену, 10% – пропілену, 105% – полівінілхлориду. Було також у повному обсязі забезпечено поставку продукції споживачам.
   Щодо тих труднощів, які доводилося нам долати у минулому місяці, щоб виконати доведені управляючою компанією "ЛУКОЙЛ" завдання, то вони в першу чергу стосувалисяся забезпечення установки етилену необхідною кількістю газових сумішей. Адже, як уже повідомлялося в попередньому номері нашого тижневика, з 20 по 24 серпня проходило випробування установки щодо її роботи без використання у виді сировини піролізу дизельного палива, а лише прямогонного бензину та газових сумішей. Цей експеримент завершився успішно і підтвердив, що установка може працювати без застосування такої дорогої сировини, як дизпаливо. Але разом із тим відповідальним службам як нашого підприємства, так і компанії довелося докласти чимало зусиль, аби забезпечити установку етилену в достатній кількості газовими сумішами, адже їх використання як у ході проведення експерименту, так і в наступні дні місяця суттєво зросли.
   Окрім цього, продовжує О. Болецький, у минулому місяці спільно з ДП "ПрикарпатЗахідтранс" були виконані важливі роботи щодо звільнення нафтопродуктопроводу на трасах Рівне-Дрогобич і Дрогобич-Калуш від залишків дизельного палива, що пов'язано із зупинкою виробництв на проведення ремонтних робіт.
   – Чи вже усі виробництва призупинили свою роботу?
   – Слід сказати, що процес зупинки виробництв і його пуску є дуже відповідальною справою. Тож на підприємстві був виданий спеціальний наказ генерального директора, згідно з яким у ніч з 31 серпня на 1 вересня було зупинено установку етилену, ввечері 2 вересня – установку поліетилену, а 4 вересня у другій половині дня було зупинено установки хлору і каустичної соди та вінілхлориду. На наявних у резервуарах залишках продукції до 9 вересня ще працюватиме виробництво полівінілхлориду суспензійного.
   Варто також відзначити, що у даний час на усіх виробництвах щоденно проводяться оперативні наради під головуванням заступника генерального директора – головного інженера підприємства Василя Кисиличака, в яких беруть участь головні спеціалісти підприємства, керівники сторонніх організацій, що залучено до ведення ремонтних робіт.

   Анатолій Гайовий.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor