Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Нагородами з нагоди свята відзначено 213 нафтохіміків

   28 серпня генеральні директори ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимир Шулиндін і ПрАТ «ЛУКОР» Сергій Чмихалов видали накази «Про нагородження працівників». Відповідно до документів, які підписали керівники підприємств, за вагомий внесок у становлення і зміцнення ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і ПрАТ «ЛУКОР», наполегливу і плідну працю, сприяння розвитку і примноженню виробничої та економічної бази підприємств та з нагоди Дня працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості різними нагородами відзначено загалом 213 осіб.
   Як повідомив редакції «КН» начальник відділу кадрів Ігор Мацьків, нагород від ВАТ «ЛУКОЙЛ» з виплатою відповідних грошових винагород, згідно з вищезгадами наказами Володимира Шулиндіна та Сергія Чмихалова, удостоєно чотирьох працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і двох працівників ПрАТ «ЛУКОР». Так, почесні грамоту компанії та 11250 грн. отримає Черняга Іван Іванович, начальник цеху розливу вуглеводнів виробництва етилену і поліетилену.
   Подяку компанії «ЛУКОЙЛ» та винагороду в розмірі 3006 грн. заслужили:
   Созанський Роман Петрович, начальник виробничо-технічного бюро виробництва вінілхлориду і каустичної соди;
   Козир Віктор Миколайович, головний енергетик – начальнив відділу головного енергетика ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»;
   Венгела Роман Васильович, апаратник сушіння з виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної виробництв поліхлорвінілової смоли суспензійної та вінілхлориду і каустичної соди;
   Атаманчук Богдан Іванович, майстер ремонтно-механічного управління;
   Михайлишин Лариса Ростиславівна, майстер зміни цеху нейтралізації і очищення промислових стічних вод.
   Грамотами Івано-Франківської ОДА, Калуської РДА та міського голови Калуської міської ради з виплатою грошової винагороди в розмірі 500 грн. відзначено:
   Яковів Оксану Володимирівну, апаратника повітроподілу цеху розділення повітря виробництва вінілхлориду і каустичної соди;
   Шушайло Аллу Антонівну, лаборанта хімічного аналізу лабораторії з обслуговування виробництв поліхлорвінілової смоли суспензійної та виробництва вінілхлориду і каустичної соди;
   Лазоришина Івана Михайловича, помічника машиніста тепловоза залізничного цеху;
   Бумбу Романа Федоровича, начальника відділу охорони навколишнього середовища;
   Мельник Галину Михайлівну, апаратника (карбонатного) очищення рідини (розсолу) цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом виробництва вінілхлориду і каустичної соди;
   Табаку Василя Васильовича, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування електротехнічного цеху;
   Цюпина Михайла Степановича, електрогазозварника цеху водопостачання та каналізації;
   Маслій Лідію Михайлівну, секретар виконавчого апарату.
   Відповідно до наказів генеральних директорів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і ПрАТ «ЛУКОР», присвоєно почесне звання «Ветеран праці підприємства» з врученням грошової винагороди в розмірі двох мінімальних зарплат в Україні (станом на сьогодні мінімальна зарплата в України становить 1102 грн. – Атв.) п’ятнадцятьом працівникам.
   Грошову винагороду аналогічного розміру та почесну грамоту підприємства отримають 11 працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і 4 працівники ПрАТ «ЛУКОР».
   Оголошено подяку генерального директора підприємства, до якої передбачена виплата додаткової премії в розмірі 1,5 мінімальної зарплати в Україні, 46 працівникам «КАРПАТНАФТОХІМу» і 15 працівникам «ЛУКОРу».
   Крім того, велику групу нафтохіміків нагороджено грошовою премією в розмірі 0,5 мінімальної заробітної плати в Україні. Такі винагороди отримають 75 працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і 29 працівників ПрАТ «ЛУКОР».

   Василь Голинський.

 

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor