Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Об’єкти життєзабезпечення міста страйкувати не можуть

   У понеділок, 2 грудня, Калуш з самого ранку «страйкував». Молодь міста перекрила рух транспорту перед кільцем на роздоріжжі вулиць Б. Хмельницького, Пушкіна, пр. Л. Українки та поблизу політехнічного коледжу, постійно рухаючись по пішохідних переходах. Така ж картина спостерігалася й на переходах біля базару «п’ятачок».
   Згодом представники міського комітету опору диктатурі заявили, що вони не організовували акцію з перекриття доріг й закликали молодь надалі погоджувати свої дії з ними, інакше подібні дії оцінюватимуться як провокації.
   Зібрались, щоб обговорити ситуацію, яка склалася в місті та Україні, цього дня і представники профспілкових організацій Калуша, а згодом й депутати міськради. Найбільше усіх цікавило, як мають працювати впродовж тижня навчальні заклади міста, адже найчисельнішими на страйках є саме групи студентів та старшокласників. Потрібно було вирішити, о котрій годині проводитимуться акції та якого віку учнів на них відпускати. Керівники навчальних закладів наголошували, що до мітингів слід залучати лише тих, кому виповнилося 18 років, а молодші нехай навчаються. Бо були випадки, коли студентів політехнічного коледжу та учнів ВПУ №7 відпускали на декілька годин на мітинг, але потім на пари вони не поверталися.
   Директор ЗОШ №3 Михайло Коротич попросив, щоб на акціях протесту, які організовуються біля пам’ятника Р. Шухевичу, пояснювали молоді, коли будуть проводитись заходи й чи потрібно їй на них бути, бо учні не вірять ні дирекції шкіл, ні вчителям. У свою чергу директор ЗОШ №7 Володимир Кіндрат переймався тим, що сьогоднішня молодь на мітингах може собі дозволити висловлюватися нецензурною мовою, випивати слабоалкогольні напої та курити. Він запропонував оголосити калуський майдан вільним від цих згубних звичок.
   На мітингу на підтримку Євромайдану, який відбувся о 15.00, депутат Олег Нижник закликав присутніх оголосити зону довкола пам’ятника Романові Шухевичу вільною від алкоголю, цигарок та наркотиків. Присутні підтримали його.
   Закликала громадські молодіжні організації Калуша не агітувати неповнолітніх долучатися до акцій протесту під час уроків голова профспілкової організації освітян міста Ірина Матуляк. За її словами, є випадки, коли діти тікають з уроків, а потім за їхні вчинки відповідатимуть керівники шкіл та вчителі.
   На засіданні голів профспілкових організацій міста обговорювали й перекриття проїжджих частин міста. Голова профспілкового комітету «ЛУКОР – КАРПАТНАФТОХІМ» Олег Кушлик зауважив, що акції на підтримку Євромайдану в Калуші повинні бути більш організованими, а дії мітингувальників скоординованими. Перекриття доріг поставило під загрозу безпеку міста, адже на роботу не змогли потрапити нафтохіміки. Виробничий процес на підприємстві не можна зупинити. Є й інші об’єкти життєзабезпечення міста, які повинні працювати безперебійно. Це, зокрема, підприємства з водотеплозабезпечення, вивозу сміття тощо.
   – У Калуші уже тиждень працює комітет опору диктатурі, – пояснює представник цього комітету Володимир Климентій. – Його робота ведеться за секторами. Хтось забезпечує інформаційну підтримку, хтось працює з молоддю, хтось організовує поїздки до Києва та збір коштів на них, хтось відповідає за безпеку. Але ніхто не давав команди перекривати вранці дороги. У планах лише було пікетування Калуської РДА та офісу Партії регіонів.
   Про те, що роблять правоохоронні органи міста, поінформував присутніх головний міліціонер Калуша Василь Хомин. Він запевнив, що міліція не перешкоджатиме мітингувальникам, але закликав всіх дотримуватися громадського порядку. Також правоохоронець спростував інформацію про порушення кримінальної справи щодо калушан, які спалили портрет Президента України, та про те, що в Калуш приїжджав спецпідрозділ «Беркуту».

   Віра Братенко.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor