Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Виробництво етилену і поліетилену очолив Іван Федорів

   У зв’язку з виходом на заслужений відпочинок багаторічного керівника виробництва етилену і поліетилену ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Миколи Ковальчука відбулися певні кадрові зміни в цьому структурному підрозділі підприємства.
   Відповідно до розпорядження генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимира Шулиндіна, новим начальником виробництва етилену і поліетилену призначено Івана Федоріва, який до цього працював заступником начальника цього виробництва. Цим же розпорядженням керівника підприємства переведено начальника цеху з виробництва вуглеводнів Мирослава Романка на посаду заступника начальника виробництва етилену, заступника начальника цеху з виробництва вуглеводнів Василя Хром’яка на посаду начальника цього цеху, а старшого майстра відділення бензолу і гідрування бензину цеху з виробництва вуглеводнів Володимира Попадюка на посаду заступника начальника цього цеху.
   Всі четверо вищезгаданих олефінівців приступили до виконання своїх обов’язків на нових посадах з 1 вересня 2013 року. А 4 вересня на урочистих зборах з нагоди Дня працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості, що відбулися в актовому залі виробництва етилену і поліетилену, нового керівника цього виробництва Івана Федоріва офіційно представив його колективу головний інженер – заступник генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Василь Кисиличак.
   Іван Федорів народився в 1962 році на Стрийщині Львівської області. В 1984 році закінчив Львівський політехнічний інститут, де опанував спеціальність хімічна технологія переробки нафти і газу. З того часу і пов’язав свою трудову діяльність з нашим нафтохімічним комплексом. Спочатку працював майстром зміни і старшим майстром зміни цеху з виробництва хлорвінілу, а з вересня 1986 року був переведений на роботу на колишній олефіновий завод ВО «Хлорвініл», який в нинішній структурі ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» має нову назву – виробництво етилену і поліетилену.
   Відтоді Іван Федорів незмінно трудиться на цьому виробництві, де від начальника зміни цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу піднявся по кадровій драбині на сходинку заступника начальника виробництва етилену і поліетилену. Цю посаду він обіймав з лютого 2012 року, а тепер, як вже було сказано, керівництво ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» довірило йому посаду начальника виробництва етилену і поліетилену.
   Вітаючи Івана Федоріва з призначенням на посаду начальника не простого в технологічному плані виробництва, заступник генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Василь Кисиличак щиро побажав йому успіхів в роботі та звернувся до колективу виробництва з проханням у всьому підтримувати свого нового керівника.

   Василь Голинський.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.



жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor