Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Установка поліетилену на фінішній прямій до пуску

   Цього тижня в цеху з виробництва галоїдопохідних етилену, їх полімерів і співполімерів ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" тривала підготовка до введення в експлуатацію установки поліетилену. Про виконання основних заходів, а також її готовність до пуску кореспондент "КН" попросив розповісти керівника передпускових робіт Миколу Шпарія.
   – Зараз на установку прийнято водень, і відразу включена система його очистки, – повідомив Микола Володимирович. – А ще з минулого вівторка розпочалася регенерація (відновлення роботи) осушувача азоту. Крім того, на сьогодні (розмова велася 4 вересня. – Авт.) завершена регенерація каталізатора для видалення кисню з азоту. Це завдання є першочерговим, оскільки для транспортування каталізатора і підтримки в реакторі тиску повинен використовуватися азот високої чистоти. Для отримання його в такому вигляді потрібно, щоб система очистки працювала в штатному режимі.
   Також варто відзначити, що від сьогоднішнього дня починаємо завантаження в реактор поліетиленового порошку, так званого затравочного шару. За його допомогою і виконуватиметься пуск поліетиленового реактора. Доречно сказати, що затравочний шар ми маємо власного виробництва. Згідно з технологічними вимогами, після зупинки установки завжди залишаємо від 100 до 150 тонн поліетиленового порошку для наступного пуску установки.
   І вже від сьогодні практично розпочався відлік останніх днів до цієї важливої події. Адже після завантаження необхідної кількості затравочного шару в реактор, а це приблизно 50 тонн, ми починаємо передпускові операції на основному відділенні цієї установки – полімеризації. Спочатку затравочний шар буде прогріто до передпускової температури 90 градусів, а після того, як видалимо з реактора залишки вологи та кисню, зможемо приймати етилен і виконувати передпускові операції на самому реакторі.
   Однак сьогодні остаточної дати введення установки в експлуатацію ще не визначено, оскільки звільнення реактора від кисню – річ непередбачувана. Цю операцію можна виконати і за два дні, і за чотири. Але сподіваємося, що зможемо прийняти етилен на установку в п'ятницю, 6 вересня, для того, щоб випробувати етиленові компресори, вивести на робочий режим систему очищення етилену від домішок, і зробити все це з таким розрахунком, що як тільки будуть готовими аналізи вмісту в реакторі газів, відразу приступити безпосередньо до пуску реактора. Це займе приблизно дві доби. Коли запрацює реактор, відразу почергово будуть запускатися всі інші стадії установки. Передовсім це гранулювання поліетилену, його проміжного складування.
   Ну і ще залишилося повідомити, що буквально вчора ми на поліетиленовому порошку випробували роботу екструдера. Приємно відзначити, що при цьому були досягнуті нормальні результати. Екструдер працює задовільно, і особливих претензій до якості поліетилену немає.

   Записав Дмитро Іванців.

 

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor