Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Чому не бережемо свою Лімницю?

   Думаю, що більшість із нас, розповідаючи не місцевим жителям про Калуш, обов’язково з-поміж усього іншого скаже й про те, що поряд з містом протікає найчистіша річка Європи – Лімниця. Часто навіть у гості калушани запрошують родичів та знайомих, наголошуючи, що їм буде надана можливість пірнути у води справжньої гірської річки, де водиться екзотична форель, а дно і береги її покриті каменем. Це, звичайно, усіх вражає.
   Але, на превеликий жаль, сьогодні уже все менше і менше калушан запрошують своїх гостей на береги Лімниці. Але у спекотні дні багато його жителів на авто і пішки все-таки поспішаютьдо річки. щоб якщо вже не поплавати, то хоча б полежати у прохолодних її водах.
   А якою вона була ще 10 років тому!.. У таких улюблених місцях, як "біля дубів", "бетонки", "моста" (неподалік с. Підмихайля) можна було не лише із задоволенням відпочити та позасмагати, а й поплавати, рибки половити і, що найважливіше, вдосталь насолодитися краєвидами.
   Що ж тепер?.. А те, що поволі наша Лімниця перетворюється у звичайнісіньку річечку, якій уже давно ніхто не допомагає. Чого, вибачте за сентиментальність, просить вона? Як на мене, то не дуже й багато: уваги і посильної допомоги. Бо ж чи не бачать наші міська та сільські ради, що русло ріки потребує очищення і спрямування його туди, куди ріка просить її пустити. А ще береги свої вона просить укріпити, аби нам же не завдати шкоди під час повеней. Просить не вивозити масово каміння з берегів і, зрештою, їх не засмічувати. Щодо останнього прохання ріки, то це, здається, і не потребує особливих зусиль, тим більше фінансових витрат, а лише бажання кожного з відпочивальників прибрати за собою.
   З цього приводу уже чимало писалося на шпальтах місцевих газет, але ці публікації ні представників місцевих органів влади, ні громадських організацій чомусь не зацікавлюють влаштувати наглядні акції з наведення порядку на берегах Лімниці. Тому доводиться з прикрістю констатувати, що з кожним роком наша Лімниця стає все менш доступною і все більш неохайнішою. Тому таким контрастним і вийшов цей фоторепортаж, зроблений автором цих рядків 1 липня цього року.

   Анатолій Гайовий.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor