Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

До поїздки в Перм готуються 11 нафтохіміків

   Сім працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і чотири працівники ПрАТ «ЛУКОР», які успішно пройшли на підприємствах конкурсні випробування з професійної майстерності, з 1 червня розпочали підготовку до участі в VII конкурсі профмайстерності робітників товариств Групи «ЛУКОЙЛ» на звання «Кращий за професією». Проходитиме він 21-24 серпня в Пермі на базі ТОВ «ЛУКОЙЛ-Пермнафтооргсинтез».
   Відповідно до наказів генеральних директорів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимира Шулиндіна і ПрАТ «ЛУКОР» Сергія Чмихалова, у структурних підрозділах, де працюють переможці відомчого конкурсу профмайстерності, призначено персональних відповідальних за їхню підготовку до участі у фінальній частині лукойлівського конкурсу професійної майстерності робітників на звання «Кращий за професіє». Стажування у досвідчених колег вони проходитимуть упродовж двох місяців.
   За словами начальника відділу підготовки кадрів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ірини Іванової, сьогодні вирішується питання про придбання фірмового одягу, в якому представлятимуть в Пермі наш нафтохімічний комплекс одинадцятеро фіналістів лукойлівського конкурсу профмайстерності. Вона також нагадала, що туди у ТОВ «ЛУКОЙЛ-Пермнафтооргсинтез» поїдуть виборювати звання «Кращий за професією» такі працівники «КАРПАТНАФТОХІМу» і «ЛУКОРу»:
   Мар’ян Галій, апаратник підготовки сировини та відпускання напівфабрикатів і продукції цеху розливу вуглеводнів виробництва етилену і поліетилену;
   Роман Заяць, слюсар з КВПтаА;
   Ірина Зеленчук, лаборант хімічного аналізу лабораторії з обслуговування виробництва вінілхлориду і каустичної соди;
   Ігор Колодій, апаратник електролізу цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом;
   Максим Сімків, апаратник електролізу цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом;
   Віктор Чоловський, машиніст компресорних установок цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу;
   Ігор Гнатюк, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування цеху пароводопостачання;
   Ігор Яремко, електромонтер електротехнічного цеху;
   Михайло Тимчишин, електромонтер електротехнічного цеху;
   Іван Барнась, слюсар-ремонтник ремонтно-механічного управління;
   Олександр Прокопенко, слюсар-ремонтник ремонтно-механічного управління.
   Для переможців і призерів VII конкурсу профмайстерності робітників товариств Групи «ЛУКОЙЛ» на звання «Кращий за професією» встановлено грошові премії. Зокрема, за перше місце передбачена винагорода в сумі 75 тис. російських рублів, за друге – 65 тис. рублів і за третє – 55 тис. рублів.

   Василь Голинський.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor