Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Ювілей виробництва, що дало Калушу "друге дихання"

   Яке піднесення, який чудовий настрій у всіх, хто прийшов у Палац культури "Мінерал" разом із винуватцями торжества відсвяткувати 25-річчя виробництва етилену й поліетилену ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ"!
   Чверть століття минуло з того часу, як у стрій діючих стало сучасне, високоавтоматизоване виробництво. У залі – багато тих, хто в різні роки брав участь у становленні ЕП-250 (кодова назва об'єкта), хто доклав всіх сил, знань, вміння, щоб підняти калуське підприємство на новий рівень його трудового зростання.
   … У фойє палацу грає музика духового оркестру. Ліс штативів, на яких – телекамери. Журналісти оточили генерального директора товариства Сергія Чмихалова. Про що відає він їм? А про те, як мається нині підприємство. Завдячуючи інвестиціям "ЛУКОЙЛу", наголошує перший керівник, вдалося оновити виробництва. Десятки років, працюючи на імпортній сировині, переробники ПВХ були впевнені, що вона – найкраща. Та ось в Калуші запрацювало наше виробництво ПВХ-С. Не минуло й півроку, а вже за продукцією, визнаною не тільки високоякісною, але й такою, що відповідає всім світовим стандартам, утворюються черги. Минає 25 років виробництву етилену й поліетилену… Це – велике свято для всього колективу. Адже разом нарощуватимемо темпи, набрані за ці роки…
   Присутні знайомляться з незвичною виставкою творчих робіт працівників олефінового (так його колись називали) заводу під загальною назвою "Мій світ на палітрі". На стендах, на столиках – твори, від яких очей не відірвати. Це ще раз засвідчує про багатогранність таланту олефінівців. Від керівників структурних підрозділів виробництва (начальника лабораторії Віри Папірянської) до монтажника санітарно-технологічних систем цеху пароводопостачання Василя Булавінця.
   …Сцена, у центрі якої в овалі олефіновий. Мерехтять лампочки, від чого, здається, міріадами зблискують вечірні вогні посеред величних колон і конструкцій. Звучить гімн підприємства. Після чого ліворуч перед сценою на великому екрані зринають кадри фільму, спеціально знятого до свята ТРК "Незалежність": "КАРПАТНАФТОХІМ" постає у всій своїй красі.
   Не забарились і вітання керівників області, району з нагоди ювілею. "Честь і слава вам, нафтохіміки!" – шле свої поздоровлення голова ОДА Михайло Вишиванюк. "Успіху у подальшій праці!" – бажає колективу голова Калуської РДА Василь Петрів, який особисто брав участь у будівництві ЕП-250. І полинули зі сцени мелодійні пісні у виконанні учасників художньої самодіяльності ПК "Мінерал". Уже знайомі, близькі голоси… Як-от, Соломійки Жекало. Її талант вже встигли визнати і в Москві, де вона зі сцени Кремлівського Палацу слала пісенне вітання присутнім з нагоди 20-річчя компанії «ЛУКОЙЛ» і отримала з рук президента Вагіта Алекперова високу нагороду. Пізніше, коли Соломійка Жекало проспівала зі своєю коліжанкою Христиною Дутчак, ведуча свята директор ПК «Мінерал» Алла Терещенко скаже: «Це завдяки матеріальній підтримці адміністрації «КАРПАТНАФТОХІМу» ці діти проявляють себе на великій сцені, це завдяки вам вони можуть мати велике майбутнє».
   Пісні, танці учасникам свята дарували й інші відомі місцеві колективи (і навіть саксофоністи з Івано-Франківська). А потім настала черга уже для привітань, вручень нагород. Ювілярів і всіх нафтохіміків щиро вітали зі святом заступник голови ОДА Руслан Гусак, виконавчий директор Союзу хіміків України Никодим Мишков, голова обкому профспілки працівників хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України Василь Олексин та інші. А секретар міської ради Олександр Челядин, виконавши почесну місію (вручив найвищі нагороди міськради – золотий значок «Калуш» начальникові виробництва Миколі Ковальчуку і срібний значок заступникові начальника служби цеху КВПіА Валерію Ткачуку), зауважив: Калуш не був би таким, яким є, якби не було хімії. Компанія «ЛУКОЙЛ» влила «свіжу кров» у підприємство і воно отримало друге дихання.
   Почесну місію виконує Сергій Чмихалов. Великий групі працівників виробництва він вручає нагороди – диплом «ветеран праці» і почесні грамоти, подяки. Потім виступає з вітальним словом:
   – Я дуже радий бути разом з вами! Я сьогодні зрозумів, що Калуш міг би святкувати День міста якраз з дати початку діяльності ЕП-250. Тому що виростав із тих пір, як почалося будівництво і становлення цього виробництва. Ми живемо з містом однією сім’єю. Від того, як працюємо ми, залежить і життя Калуша. Дуже радий, що з цих 25 років, які ми сьогодні святкуємо, я одинадцять років – з вами. Весь цей час відчуваю вашу підтримку, ваше устремління працювати на успіх. Люблю вас, вклоняюся вам!
   Було суджено генеральному директорові ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» пожинати ще два шквали оплесків: один – під час вручення Сергієві Чмихалову медалі «за заслуги перед Прикарпаттям» (цю місію виконав Руслан Гусак), другий – коли генеральний консул Російської Федерації Олег Астахов прикріплював йому до лацкана орден «Дружби» – державну нагороду Росії. При цьому генконсул сказав: «Від душі поздоровляю вас з цим надзвичайним святом. Ви – приклад того, як потрібно працювати в рамках співробітництва (міжнародного) не тільки у виробничій сфері, але й у соціальній, культурній».
   Олег Астахов оголосив, що указом Президента Росії Сергій Чмихалов нагороджений орденом «Дружби» «за великий вклад у розвиток російсько-українських відносин».
   У свою чергу орденосець не без хвилювання відповів, звертаючись до присутніх у залі: "Ця нагорода – заслуга нас усіх".
   …Завершилося свято тим, що як на сцені, так і в залі дівчатка в одязі кольорів «ЛУКОЙЛу» (червоного і білого) і з такого ж кольору прапорців у руках затанцювали під звуки гімну підприємства.

    Петро Шевчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor