Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

У місті та на підприємствах боротимуться з п'янством

   Минулого тижня виконавчий комітет Калуської міської ради прийняв рішення про тимчасове обмеження продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв і пива на території Калуша.
   Згідно з цим рішенням, з 5 березня у місті забороняється продаж спиртного з 22.00 до 8.00. Таке обмеження триватиме до 22 березня.
   Заступник міського голови Руслана Вайда також повідомила, що у Калуші сьогодні функціонує п'ять нічних магазинів, які працюють на законній основі, і ще два «сумнівні», що працюють з порушенням існуючих вимог. Загалом питання роботи нічних крамниць є складним, адже підприємці в судах відсуджують графіки роботи своїх торгівельних закладів.
   – Рішення, яке було прийняте, – політичне. Сподіваюся, що всі підприємці з розумінням поставляться до цього з огляду на ситуацію в державі, – відзначила Руслан Вайда.
   Слідкувати за його виконанням мають правоохоронці, до яких долучаться і добровольці  міської самооборони.
   Варто додати, що питання вживання алкогольних напоїв стало нині актуальним і в підрозділах калуських підприємств "КАРПАТНАФТОХІМ" і "ЛУКОР". Про це, зокрема, 4 березня на селекторній нараді з головними спеціалістами, керівниками служб, відділів підприємств наголошували заступник генерального директора Юрій Безуглий та заступник головного інженера підприємства Роман Бумбу.
   – Порушники трудової дисципліни за вживання спиртних напоїв на території підприємства, або тих, хто перетнув прохідну, вживши алкоголь, будемо карати і навіть звільняти з роботи, – наголосив Ю.Безуглий.

   Вл. інф.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor