Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

У «КАРПАТНАФТОХІМі» наразі не передбачається скорочень працівників

   Як уже повідомлялося в «КН», 27 лютого відбулася зустріч генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимира Шулиндіна з представниками трудових колективів виробництв ВХ і КС та ПВХ-С. Вона пройшла безпосередньо в цеху з виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної.
   На зустрічі з працівниками цього промислового майданчика нафтохімічного комплексу керівник «КАРПАТНАФТОХІМу» розповів присутнім про економічну ситуацію, що складається на підприємстві, серйозність намірів компанії «ЛУКОЙЛ» відновити роботу виробництв, заходи, які вживаються з цього приводу, а також відповів на адресовані йому запитання.
   Виступаючи перед учасниками зібрання, генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» наголосив, що наразі на підприємстві не передбачається скорочень працівників. Водночас до його складу буде переведено більшу частину вивільненого персоналу ПрАТ «ЛУКОР», яке ліквідовується. Решту ж працівників «ЛУКОРу», ймовірніше всього, отримають нову роботу на сервісному підприємстві, яке надаватиме послуги «КАРПАТНАФТОХІМу» на договірних умовах. А ті лукорівці, котрі з певних причин не будуть забезпечені новими робочими місцями, отримають у повному обсязі всі соціальні виплати, передбачені Колективним договором, укладеним між роботодавцем і профспілковою організацією, а також чинним законодавством України.
   Запитання про свою зайнятість адресували Володимиру Шулиндіну працівники цеху з виробництва виробів із поліхлорвінілової смоли суспензійної, оскільки існує наказ про ліквідацію цього підрозділу в структурі ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» з можливою його передачею в оренду. На це керівник підприємства відповів, що переговорний процес з фірмою, яка допомагала запускати цей цех, орендувала технологічне обладнання та виявила бажання надалі самостійно вести господарську діяльність, виробляти й реалізовувати профільну продукцію, ще не завершено. Однак не виключено, що майбутній орендар цеху на правах окремої юридичної особи не запропонує роботу всім теперішнім його працівникам. У такому випадку вивільнені працівники будуть працевлаштовані в інших структурних підрозділах «КАРПАТНАФТОХІМу» або отримають від орендаря при скорочені штату повний розрахунок з дотриманням тих соціальних гарантій, які сьогодні забезпечуються на нашому підприємстві. Цей пункт буде окремо внесений в договір оренди.

   Василь Голинський.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor