Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Презентували і підприємство, і нову продукцію – власний профіль.

   Минулої неділі у Тернополі в Будинку кіно відбулася конференція за участю вітчизняних виробників металопластикових віконних систем. Вона була організована компанією "Вікнарьофф" – найпотужнішим виробником метало-пластикових вікон у західному регіоні України. В конференції взяла участь і делегація ТОВ «Карпатнафтхім» у складі начальника технічного відділу Едуарда Маслова, начальника відділу збуту Євгена Шахова та начальника цеху з виробництва виробів з ПВХСС Романа Гургули.
   – Основною метою проведення цієї конференції, – розповідає Євген Шахов, – була презентація нової віконної системи "Primeline 400", що виробляється з чотирикамерного профілю, випуск якого нещодавно було налагоджено у нашому цеху з виробництва виробів з поліхлорвінілової смоли суспензійної.
   – Що можете сказати, Євгене Вікторовичу, про аудиторію учасників конференції і хто на ній виступив із основними доповідями?
   – У цілому безпосередню участь у конференції взяли близько 250 представників різних фірм. Це були в основному дилери компанії "Вікнарьофф" і представники кількох іноземних фірм, що спеціалізується на виробництві фурнітурних виробів, віконного скла, деякого допоміжного обладнання, що застосовується у процесі виготовлення віконних систем. Від "КАРПАТНАФТОХІМу" на конференції виступив начальник технічного відділу Едуард Маслов. Він, зокрема, ознайомив учасників конференції з новими нашими виробництвами, особливу увагу приділивши сучасній технології випуску полівінілхлориду суспензійного. Також було чимало запитань до нього у присутніх в залі щодо роботи цеху з переробки нашого ПВХ-С у віконні профілі.
   Виступив на конференції і генеральний директор товариства "Маяк-Кап" Сергій Семовонік, яке здійснює управління діяльністю нашого цеху з виробництва виробів з ПВХСС.
   – Що собою представляє компанія "Вікнарьофф" і чи є її представництво у нашому місті?
   – Як неодноразово відзначалося учасниками конференції, ця компанія добре знана на ринку металопластикової продукції і лозунг "Не ми працюємо на репутацію, а вона на нас" у повній мірі відображає її значимість на ринку. Тернопільський завод "Вікнарьофф" розміщений на території 10 тис. м кв. і випускає понад 30 тис. різноманітних металопластикових конструкцій у рік. Підприємство укомплектоване обладнанням таких відомих німецьких, швейцарських та австрійських фірм, як "Rapid", "Urban" та інших. А його представником у нашому місті є мережа салонів з продажу вікон "ВікноЛІДЕР". Робота салону колективу було високо оцінена на конференції і присуджено кілька призових місць за успішну реалізацію продукції компанії.
   На завершення конференції до її учасників звернувся генеральний директор компанії "Вікнарьофф" Володимир Бліхар. Він привітав присутніх партнерів та дилерів, наголосивши на перевагах новинок у процесі створення високоякісної метало-пластикової продукції, підтвердженням чого стала презентація присутнім нового вікна "Primeline 400", виготовленого з калуського профілю.

   Записав Анатолій Гайовий.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor