Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

2012-ий рік – визначальний: відбудеться капітальний ремонт підприємства

    Рік, що минув, був для нашого підприємства завершальним у виконанні ряду великих інвестиційних проектів. Вони, ці проекти, за словами заступника генерального директора, головного інженера ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Георгія Кунєва, по суті створили нове підприємство, дали можливість об’єднати виробництва в єдиний технологічний ланцюг. Наш кореспондент зустрівся з Георгієм Петровичем і попросив його детальніше розповісти про зроблене в 2011-му і про завдання, які накреслені перед колективом у році, що розпочався.
   – Георгію Петровичу, яке найголовніше завдання постає перед колективом нафтохіміків на даному етапі?
   – Зробити все для того, щоби підприємство працювало з прибутками. На це повинні бути націлені всі. Є ряд об’єктивних питань, виконання яких не залежить від нас, але є питання, реалізація яких залежить тільки від нас. Вони стосуються передусім новостворених виробництв, в цілому технологічного ланцюга. Все має працювати чітко, стабільно, на проектних навантаженнях. Поки не буде проектних навантажень, про прибутки нема що говорити… Отже, стає зрозумілим, що потрібне від колективу підприємства, від інженерних служб. Це – цілеспрямована робота з вирішення як організаційних, технічних, так і ряду інших питань.
   – Отже, ми вступили в рік, який має бути для колективу визначальним?
   – Так. І найперше визначальним він буде тому, що маємо провести капітальний ремонт всього підприємства. Пригадаймо: останній капітальний ремонт ми проводили у 2007-ому році. Потім був період простою, відтак – короткочасні ремонти з підготовки виробництв до експлуатації після простою. Але наше підприємство, потребує виконання величезних робіт і з діагностики (щоб знати, на чому стоїмо), і з відновлення виробництв…
   На що я хочу звернути увагу? У своїй практичній діяльності ми часто-густо стараємося забезпечити роботу устаткування, різних засобів, а за цими щоденними питаннями іноді на інший план відходять питання безпеки. Цим і ризикуємо. Те, що сталося на аналогічному підприємстві в Будьонівську, повинно нас усіх отверезити, вимагає від нас багато що переосмислити. Отож капітальний ремонт гряде на нас "гарячий". Для того, щоб його виконати, як належить, потрібна сумлінна праця всіх служб, враховуючи і використовуючи досвід, навіть окремі факти роботи за минулі роки. Ось на що ми повинні бути націлені. Але це не означає, що ми повинні жити лишень такими щоденними завданнями, як виконання програми, ремонтів і т. ін. Ми не маємо права забувати про перспективу! Той, хто не займається перспективою, не бачить дороги перед собою, а отже, обов’язково відстане.
   – Якою ж є перспектива у "КАРПАТНАФТОХІМу"?
   – У нас є ряд великих, крупних питань, безпосередньо пов'язаних як із безпекою, так із економікою, які треба вирішувати. Треба серйозно зайнятися компресорною виробництва етилену і пропілену на ізотермії. Що ще по цьому виробництві? Щоб забезпечити безпечну його роботу, потрібно оновлювати обладнання. І в першу чергу насоснокомпресорне устаткування, трубопроводи, засоби управління теологічними процесами.
   Друге питання – це, безумовно, реконструкція виробництва хлористого вінілу. Ті косметичні речі, які ми робимо (із заміни устаткування, з невеличких реконструкцій окремих стадій), ніколи не забезпечать стабільної роботи устаткування. Не кажучи вже про економіку цього виробництва. Що зроблено в цьому питання на сьогодні? Підготовлено технічне завдання. Буде оголошено тендер. Реконструкцією цього заводу займемося винятково серйозно.
   Далі. Розсолопромисел на Рожнятівщині. Його введення у дію поліпшить наші економічні показники, забезпечить стабільно виробництво сіллю, розсолом і, можливо, відкриє перспективу на подальше розширення потужностей нашого підприємства в цілому.
   З інших нових проектів не треба забувати і про виробництво твердого каустику. Ми зараз виробляємо каустик такої якості, що він годиться навіть для фармацевтії. Отож можемо розширювати коло споживачів цього каустику, особливо, якщо зуміємо відвантажувати його і в автотранспорт, а також у твердому вигляді.
   У 2012-му розпочнемо будівництво власної котельні. Що це дасть? По-перше, поліпшить економіку підприємства – по собівартості тонни пари. Ще один цікавий проект року, що розпочався, стосується знову ж таки енергетики. Це – реконструкція всієї системи теплопостачання. Будуть замінені трубопроводи пари та теплофікаційної води (на оптимальні за діаметром), що значно зменшить тепловитрати.
   І ще хотів би відзначити роботу одного підрозділу…
   – Відзначайте…
   – В останні роки значно поліпшив свою роботу будівельний підрозділ підприємства. Мова – про відділ капітального будівництва. Крім реалізації суто нових проектів, відділ активно займається і оновленням будівель, споруд, побутових приміщень, культурою виробництва. Роботу цього колективу не можна не помітити. Великі перспективи чекають на відділ і в подальшій роботі.
   До цього додам, що минулого року багато було зроблено і в колійному господарстві. Особливо в частині безпеки руху, заміни водопропускних труб, мостів тощо. Підприємство наше – немов живий організм, що потребує постійної уваги…
   – Що б ви, Георгію Петровичу, сказали наостанок?
   – Правду і тільки правду (всміхається). Я хотів би тисячу разів подякувати компанії "ЛУКОЙЛ", а разом із нею і колишньому "ЛУКОЙЛ – Нафтохіму", завдячуючи волі яких було прийняте рішення про реконструкцію виробництва ХіК, а також про будівництво виробництва ПВХ-С. Якби не це рішення, я не знаю, чи взагалі існувало б наше підприємство.
   Отже, величезна подяка керівництву "ЛУКОЙЛу".

    Розмову вів Петро Шевчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor