Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Об’єднаний профком нафтохіміків знову очолив Олег Кушлик

   Минулого четверга відбулася звітно-виборна профспілкова конференція об’єднаної профспілкової організації «ЛУКОР-КАРПАТНАФТОХІМ».
   Конференцію, яка проходила в актовій залі управління підприємств, відкрив голова об’єднаного профкому Олег Кушлик. Він повідомив делегатам і запрошеним, що на обліку профспілкової організації «ЛУКОР-КАРПАТНАФТОХІМ» є нині 3115 членів профспілки, які на конференціях у первинних організаціях обрали 69 делегатів на нинішню конференцію. Поінформував Олег Дем’янович і про те, що у звітно-виборній конференції їх об’єднаної профорганізації беруть участь заступник голови Центральної ради профспілки працівників хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України Микола Мицько, головний спеціаліст Ради міжнародної профспілкової організації (МОПО) ВАТ «ЛУКОЙЛ» Василь Царьков, голова обласної ради профспілки працівників хімічної і нафтохімічної галузей Василь Олексин, керівники та головні спеціалісти, начальники виробництв та відділів «КАРПАТНАФТОХІМу» та «ЛУКОРу», представники підприємств та організацій міста, які надають послуги колективам нафтохіміків.
   Після обрання президії та інших робочих органів конференції зі звітною доповіддю перед її учасниками виступив голова об’єднаного профкому Олег Кушлик. А сказати Олегу Дем’яновичу було про що. Адже з часу попередньої звітно-виборної конференції минуло шість років. За цей період відбулося чимало змін як у структурі самої організації, так і в колективах підприємств.
   Але, як відзначив у своїй доповіді О.Кушлик, були у роботі профспілкової організації й такі завдання, які мали актуальність протягом усього звітного періоду. До таких насамперед належить питання заробітної плати, зайнятості людей, забезпечення інших соціальних гарантій.
   – Щодо питання зарплати, рівень якої ще не може нас задовільнити, – наголошував доповідач, – то воно особливо було болючим у період дворічного вимушеного простою. – Але навіть у цей важкий період спостерігалася невелика динаміка росту заробітної плати, а з введенням у дію спочатку існуючих виробництв, а після цього новозбудованих хлору і каустичної соди та полівінілхлориду суспензійного відкрилися нові можливості для поліпшення ситуації. Саме будівництво нових виробництв і те, що в період простою вдалося зберегти обладнання діючих виробництв і, головне, їх колективи – є найбільшими і найціннішими досягненнями підприємств у минулі роки, – відзначав О.Кушлик.
   Значна увага у доповіді профспілкового лідера калуських нафтохіміків була приділена питанням оздоровлення та відпочинку працюючих, їх медичного обслуговування, харчування, культурі виробництва.
   Не вдаючись в усі деталі звітної доповіді голови профспілкової організації, відзначимо, що поліпшення ситуації з вирішення багатьох питань, де рівень заробітної плати має пріоритетне значення, О.Кушлик бачить у більш тісній співпраці з Радою МОПО ВАТ «ЛУКОЙЛ» та її головою Георгієм Керадієвим.
   В обговоренні доповіді голови об’єднаного профкому підприємств взяли участь голова профкому управління Лариса Феш, голова профкому виробництва етилену і поліетилену Петро Ткач, голова профкому залізничного цеху Федір Василащук, голова профкому виробництва хлорвінілу, каустичної соди та цеху ПВХ-С Ярослава Пішак, директор спортивного клубу «Нафтохімік» Василь Худин. Усі вони роботу профкому об’єднаної профспілки за звітний період оцінили на «задовільно».
   Виступили на конференції також Микола Мицько та Василь Царьков. Останній, до речі, у своєму виступі наголосив, що позиція об’єднаного профкому підприємств щодо забезпечення належних соціальних благ працюючим добре відома керівництву Ради МОПО і вона готова всіляко сприяти поліпшенню стану справ.
   У ході обговорення питання про вибори членів нового профспілкового комітету, голови об’єднаної профспілкової організації «ЛУКОР-КАРПАТНАФТОХІМ» від делегатів конференції надійшла єдина пропозиція про обрання на цю посаду Олега Кушлика. У голосуванні з його обрання взяли участь члени новообраного профкому, кандидатури яких були запропоновані первинними організаціями і затверджені делегатами конференції. Отож, згідно з результатами голосування, головою профкому одноголосно було обрано Олега Кушлика. За його пропозицією члени профкому у присутності делегатів конференції обрали і заступника голови профкому. Ним став Анатолій Дутчак, який теж працював на цій посаді в попередньому звітному періоді.

    Наш кор.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor