Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Про очисні споруди в Калуші дбає компанія „ЛУКОЙЛ"

   В цеху нейтралізації і очищення промислових стічних вод ПрАТ „ЛУКОР" наближаються до завершення роботи з реконструкції схеми використання технічної води (стічних вод після біологічного очищення) для очищення господарсько-побутових і кислотно-лужних стічних вод.
   Пояснюючи нагальну потребу їх проведення, начальник цього структурного підрозділу Сергій Гандзюк зокрема наголосив, що очисні споруди  введені в експлуатацію в 1964 році. А оскільки вони є стратегічним об'єктом прикарпатського регіону, то до нього завжди приділяється посилена увага керівництва „ЛУКОРу". В цеху НіОПСВ очищаються господарсько-побутові та стічні води Калуша, промислових підприємств міста й району, а також та стічні води ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ" і ПрАТ „ЛУКОР".
   Для забезпечення стабільної і безперебійної роботи очисних споруд компанією „ЛУКОЙЛ" щорічно виділяються кошти на підтримання в працездатному стані технологічного обладнання, на охорону праці та на дотримання усіх екологічних норм з метою недопущення потрапляння понаднормових забруднень у очищені стоки.
   – Мені також приємно повідомити, – зауважив С. Гандзюк, – що відповідний проект і технічну документацію розроблено проектним відділом ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ". Крім того, проектом передбачено роботи з реконструкції існуючого трубопроводу питної води. Трубопроводи, які використовуються при впровадженні цього проекту, виготовлені в ТзОВ "Калуський трубний завод". Роботи з реконструкції схеми використання технічної води виконує калуська підрядна організація.
   На сьогоднішній день прокладено 2,6 км магістрального трубопроводу діаметром 110 мм та 1,1 км трубопроводу діаметром 63 мм. Поки що питна та технічна води підведені до трьох виробничих приміщень: установки доочищення біологічно очищених стоків, мулової насосної та корпусу механічного зневоднення осаду. Також тривають роботи з підведення води до решти приміщень виробничого призначення та до побутових і адміністративних корпусів. Паралельно ведеться встановлення в колодязях запірної арматури.

   Дмитро Іванців.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor