Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Екструзійні лінії нового цеху готуються до експлуатації

   В одному із минулих чисел тижневик "КН" вже повідомляв про те, що в цеху з виробництва виробів із ПХВСС було введено в експлуатацію одну із шести екструзійних ліній і розпочато виробництво першої партії кондиційного профілю. Паралельно було проведено її тестування на здатність працювати на проектних режимах. Загалом за час роботи екструзійної лінії з 20 по 26 квітня було випущено близько 12 тонн готової до відправки виробникам продукції.
   Проте, як пояснив ситуацію старший майстер КВПтаА цеху Михайло Бігун, на інших технологічних лініях все ще ведуться пусконалагоджувальні роботи. На даний час спеціалісти ТзОВ "Фотонік" (м.Івано-Франківськ) працюють над налаштуванням лінії №4, де необхідно налагодити роботу екструдера,  калібрувального стола, витягувального пристрою, відрізної пили та перекидного стола, взаємодія між якими зводиться до єдиної системи управління. На цій лінії також працюватиме допоміжний екструдер, за допомогою якого на поверхню профілю наноситься гумовий ущільнювач. Після завершення цих робіт буде проведено тестування лінії, кінцевим результатом якого буде випуск кондиційної продукції. Такі ж роботи буде виконано на 3 і 6 лініях.
   Однак більші обсяги робіт чекають на фахівців контрольно-вимірювальних приладів і автоматики приватного підприємства "Рембудавтоматика" у відділеннях змішування (приготування сухої суміші "драйбленд") та підготовки охолоджувальної води. Останнє досі працювало в ручному режимі. В першу чергу тут ще необхідно інсталювати програми керування технологічними процесами і відповідно до них налаштувати роботу обладнання. Займатимуться цим спеціалісти іноземних фірм "Ермафа", "Коперіон" та "Аермек".
   Якщо говорити про терміни готовності до роботи всіх екструзійних ліній, то це буде орієнтовно 10 травня.

   Дмитро Іванців.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor