Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

"Вдячні "КАРПАТНАФТОХІМ" за таку чудову поїздку"

   Із триденної поїздки Некрасовськими місцями (м. Умань, (Софіївський парк) і м. Немирів (музей "Літературна Немирівщина") повернулася група переможців конкурсу "Некрасовські читання", проведеного тижневиком "Калуський нафтохімік" (спонсор поїздки – ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ") серед учнів шкіл і гімназії Калуша, місцевого політехнічного коледжу та школярів з обласного центру.
   Як повідомила керівник екскурсійної групи, фахівець відділу підготовки кадрів ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Любов Сенів (крім неї, учнів супроводжували педагоги Галина Дубей із Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 і Марія Захар із Калуської школи-ліцею №10), екскурсанти з величезним задоволенням знайомилися з визначними місцями. Вражав своєю неповторністю Софіївський парк, манили з любов’ю оформлені вінницькими та немирівськими живописцями експозиції, серед яких – матеріали про життя і творчість російського поета Миколи Некрасова, який народився в Немирові.
   Учасники незабутньої поїздки запропонували свої відгуки про екскурсію, які ми подаємо з незначним скороченням.
   Марія Захар, вчителька української мови і літератури школи-ліцею №10:
   – Організована ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" екскурсія в Умань – Немирів (30 квітня – 2 травня) була надзвичайно захоплюючою. Ми, і дорослі, і школярі, отримали від побаченого масу задоволень. Особливо велике враження залишив Національний дендрологічний парк "Софіївка". Саме в пору, коли природа оживає, все навкруги починає буяти і цвісти… Це – справжній "райський куточок". Милуючись красою парку, ми отримали багато інформації, фотографувалися, щоб поділитися побаченим із рідними і близькими.
   А музей "Літературна Немирівщина"… Усе тут, як у кращих музеях України. Відвідавши його, учні піднеслися духовно. Дереконана, що побачене відіграє немалу роль у формуванні й вихованні старшокласників.
   Хочеться висловити щиру подяку ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" за таку чудову мандрівку.
   Женя Павленко, учениця Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3:
   – Некрасов для душі, для простого народу, для мене… Поїздка дала мені можливість пізнати Некрасова ще більше. Немирів – місто літератури, воно вселило в мене якусь силу… Особисто мене поїздка надихнула. Велике спасибі організаторам за неї.
   Злата Шмакова, студентка політехнічного коледжу:
   – Море приємних вражень! Софіївський парк в Умані – це щось неймовірне! А розповідь про Некрасова в Немирові, маловідомі історії з його життя… Дуже дякую за поїздку!
   Люба Качак, учениця гімназії:
   – Неможливо передати словами те, що побачили, що відчули… Побачивши принади величного парку "Софіївка", створеного в ім’я кохання, – дух перехоплює! Викликає відчуття захоплення та гордості за те, що наша країна має таку красиву пам’ятку культури.
   Не залишив нас байдужими і музей, де ми познайомилися з експонатами великого російського поета Миколи Некрасова. Дізналися багато цікавого з його біографії. Дуже вдячні організаторам.
   Катерина Василенко, учениця Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3:
   – Немає нічого кращого, ніж відправитися в подорож зі своїми друзями, познайомитися з новими людьми… А в Немирові, де народився Некрасов, стільки всього цікавого було!
   Ірина Королюк, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів №7:
   – Краса Черкаського краю, "Софіївка"… Це – місце, де має побувати кожен. Не лише цікаво було відвідати батьківщину Миколи Некрасова. Тут ми дізналися багато нового про поета. Ми дуже вдячні керівництву "КАРПАТНАФТОХІМу" за таку чудову поїздку.

   Петро Воловинець.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor