Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Адміністрація і профком "за" створення атмосфери нетерпимості до порушників

   Минулого тижня під головуванням генерального директора ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Володимира Шулиндіна відбулася оперативна нарада  з питань стану промислової безпеки, охорони праці, екології та надзвичайних ситуацій за підсумками роботи підприємств "КАРПАТНАФТОХІМ" – "ЛУКОР" у І кварталі 2012 року.
   На початку свого виступу на зібранні Володимир Володимирович повідомив, що згідно з його розпорядженням заступником генерального директора  з виробництва призначено Івана Михайловича Підсадюка, який до цього працював начальником виробництва вінілхлориду і каустичної соди.
   А далі генеральний директор "КАРПАТНАФТОХІМу" відзначив, що не дивлячись на суворі кліматичні умови роботи у перші місяці 2012 року, пов'язані з морозами, у цілому колектив спрацював надійно і без серйозних порушень та інцидентів, за що хочеться усім подякувати. Водночас питання дотримання існуючих норм і правил з охорони праці і техніки безпеки є сьогодні надзвичайно важливим і тому у кожному підрозділі підприємства слід створити атмосферу нетерпимості до їх порушень. За орієнтир тут має бути існуючий досвід роботи в цьому напрямку провідних підприємств Європи і світу. Важелів впливу на кожного працюючого з цього питання є достатньо, адже мова йде не лише про матеріальний достаток, а й збереження здоров'я і часто навіть життя людей.
   У доповіді заступника головного інженера з техніки безпеки і екології ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Романа Венгльовського присутні на нараді головні спеціалісти та керівники виробництв, відділів і служб підприємств почули як позитивні моменти, так і про ті недоліки та упущення, які мали місце за звітний період. А розпочав свій виступ Роман Іванович з того, що перші три місяці 2012 року були важкими і напруженими ще й тому, що велися у непростих умовах пусконалагоджувальні роботи,у цеху з виробництва виробів з ПВХСС, нарощувався обсяг відвантаження готової продукції виробництв, що призводило до значного скупчення залізничних цистерн на під'їзних коліях. Були також випадки неполадок обладнання. Усі ці фактори вимагали і вимагають відповідального ставлення до питань промислової безпеки та екології.
   – У цілому за результатами роботи у І кварталі у підрозділах ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ПрАТ "ЛУКОР" зафіксовано 494 випадки порушень та інцидентів, – наголошував Р.Венгльовський, – з яких 57 визнано як планові. – Особливо частими були порушення, що виникали з вини механіків (29), електриків (6), працівників служб КВП таА (17), технологічної служби (12).
   Особлива увага була приділена доповідачем роботі працівників так званих сторонніх організацій, які залучаються до виконання ряду ремонтних робіт. Серед тих, хто особливо "відзначається" у порушеннях вимог промислової безпеки є такі підприємства, як ПрАТ "Укренергохімізоляція", "Дунайводбуд-17", "Меркурій Холдинг Груп" та інші. Поки що, на жаль, виховні заходи впливу з боку спеціалістів служби капітального будівництва та відділу охорони праці та промислової безпеки не дають очікуваного ефекту, а тому необхідно вживати більш радикальні заходи і навіть приймати рішення щодо розірвання договорів на виконання робіт.
   А далі Роман Венгльовський зупинився на існуючих недоліках у роботі кожного виробництва «КАРПАТНАФТОХІМу" та підрозділу"ЛУКОРу", які надають послуги з їх обслуговування. Що ж позитивних моментів, то тут поза будь-яким сумнівом є виконання робіт з введення у дію екструзійних ліній з виробництва виробів з поліхлорвінілової смоли суспензійної.
   Спробу проаналізувати ті основні причини, через які виникали виробничі неполадки, зробив виконуючий обов'язки начальника виробничо-диспетчерського відділу Ігор Гром’як, а начальник відділу охорони праці і промислової безпеки Юрій Закржевський поінформував присутніх керівників про хід виконання заходів, які були запропоновані незалежною зовнішньою сюрвейєрною перевіркою.
   У цілому відзначивши позитивно роботу у підрозділах підприємств з дотримання правил пожежної безпеки, начальник ЗДПО-1 Ігор Шевчук звернув увагу на допущення таких порушень, як спалювання сухої трави на території підприємств і поблизу виробничих корпусів, паління в недозволених місцях та ін.
   Про стан культури виробництва у підрозділах підприємств на нараді говорив заступник генерального директора ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Юрій Безуглий. За його словами, питання належного утримання, а також поліпшення стану виробничих корпусів, адміністративно-побутових приміщень та заводської території є невід'ємною частиною політики ВАТ "ЛУКОЙЛ" на кожному з підприємств компанії, а тому воно потребує на постійному контролі керівництва підприємств, задля чого і було сформовано постійно діючу комісію.
   Про організацію та результати роботи представників трудових колективів з питання промислової безпеки, охорони праці та забезпечення необхідного санітарно-гігієнічного режиму на нараді говорив голова об'єднаного профкому «ЛУКОР»-"КАРПАТНАФТОХІМ" Олег Кушлик. На думку Олега Дем'яновича, профспілковий актив підприємств солідарний з генеральним директором щодо впровадження атмосфери нетерпимості у підрозділах до порушників правил техніки безпеки, охорони праці та екології. Адже за усім цим – здоров'я не лише нафтохіміків, а й жителів регіону.
   На завершення наради виступив заступник генерального директора – його головний інженер Василь Кисиличак "КАРПАТНАФТОХІМу", який поінформував присутніх про ті завдання, які перед ними стоятимуть з підвищення рівня безпеки праці та екології у ІІ кварталі 2012 року. Звернув він також увагу і на таку прикру закономірність, що більшість виробничих неполадок виникають сьогодні на нових виробництвах хлору і каустичної соди мембранним методом та полівінілхлориду суспензійного.
   – І це не тому, що, може, обладнання підвело чи технологія, – наголошував Василь Михайлович, – а у більшості випадків через недостатньою кваліфікацію та недосвідченість персоналу. – Хоча останнім часом кількість порушень через причини так званого людського фактору у цих підрозділах зменшується, і це вселяє оптимізм.

   Записав Анатолій Гайовий.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor