Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Іван Підсадюк – заступник генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»

   Генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимир Шулиндін 27 квітня 2012 року видав розпорядження про переведення начальника виробництва вінілхлориду і каустичної соди Івана Михайловича Підсадюка (за його згодою) на посаду заступника генерального директора з виробництва виконавчого апарату. З цього ж дня Іван Михайлович приступив до виконання своїх нових обов’язків.
   Новий заступник генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» народився 15 червня 1958 року в м. Калуші. У 1977 році закінчив Калуський хіміко-технологічний технікум, а 1987 році – Івано-Франківський інститут нафти і газу.
   До призиву на строкову військову службу Іван Михайлович Підсадюк трохи більше одного року відпрацював слюсарем у виробничому об’єднанні «АЗОТ» (м. Рівне). А після повернення в жовтні 1980 року з армії свою трудову діяльність пов’язав з виробничим об’єднанням «Хлорвініл».
   На нафтохімічному підприємстві Іван Михайлович Підсадюк спочатку працював машиністом компресорних установок цеху з виробництва рідкого хлору (1980-1982 рр.), майстром цеху двоокису кремнію аеросилу заводу каустичної соди і хлору (1982-1987 рр.), а надалі обіймав виключно керівні посади, виконуючи обов’язки начальника різних цехів, головного інженера заводу каустичної соди і хлору (1992-1995 рр.), заводу «Діанат» (1995-1997 рр.), заступника директора з охорони праці цього заводу та заводу «Каустик» (1997-2001 рр.). А після утворення на базі майна ВАТ «Оріана» нового підприємства – ЗАТ «ЛУКОР» (сьогодні воно вже ПрАТ «ЛУКОР»), а пізніше й ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», працював заступником директора з охорони праці – головним інженером виробництва хлору і каустичної соди, заступником начальника цього виробництва з технічних питань.
   З січня 2006 року по вересень 2010 року М. Підсадюк обіймав посаду начальника виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом, яке споруджувалося ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Надалі працював заступником начальника виробництва вінілхлориду і каустичної соди – начальник цеха з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом. А з січня 2011 року до підписання генеральним директором ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» вищезгаданого розпорядження обіймав посаду начальника виробництва вінілхлориду і каустичної соди.
   За плідну працю в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» М. Підсадюка нагороджено Подякою Міністерства промисловості та енергетики Російської Федерації (2008 р.) та Почесною грамотою Кабінету міністрів України (2010 р.).
   Одружений, має дочку і сина.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor