Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

План виробництва продукції на серпень – на рівні липня

   Про це редакції "КН" повідомив заступник генерального директора ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Іван Підсадюк.
   Даючи оцінку виконання виробничих завдань у липні, Іван Михайлович відзначив, що на 101.4 відсотка виконано план з переробки сировини,  з виробництва продукції – на 100 відсотків. Не було у минулому місяці і серйозних відхилень з випуску окремих видів продукції. На належному рівні проходив і процес відвантаження продукції споживачам, хоча ситуація із забезпеченням вагонами на таку полімерну продукцію, як поліхлорвініл і поліетилен, бажає бути кращою.
   А це важливо, зважаючи на те, що у липні намітилася позитивна тенденція щодо реалізації поліхлорвінілу. Працівники служби збуту також успішно справилися з відвантаженням споживачам поліпропілену, каустичної соди та ряду інших продуктів.
   Варто також відзначити, – продовжує І.Підсадюк, – що минулого місяця на усіх наших виробництвах велися роботи з поліпшення ефективності їх роботи. Так, зокрема, випробовувалися різні режими переробки сировини на установці з виробництва етилену.
   – Які завдання стоять перед колективами виробництв у серпні?
   – Хочу сказати, що план виробництва продукції у серпні залишився на рівні липня. Збережено і завдання з випуску окремих видів продукції. Зважаючи на те, що у вересні-жовтні в усіх підрозділах підприємства вестимуться ремонтні роботи, значна увага буде приділена питанню відвантаження готової продукції і звільненню від неї складських приміщень.
   – Відомо, що вже готовий до повноцінної роботи і цех з випуску готових виробів з поліхлорвінілової смоли. Чи стоятимуть у серпні перед його колективом якісь конкретні завдання?
   – Так, сьогодні можна уже говорити, що у цьому підрозділі завершені пусконалагоджувальні роботи і він готовий до випуску продукції. Зважаючи на усі моменти початкової стадії роботи цього виробництва, а також необхідність більш детального вивчення схеми збуту  продукції, план з її виробництва на серпень доведено у межах 450 тонн. У майбутньому ці показники зростатимуть, адже керівництво підприємства налаштовує колектив цеху лише на рентабельну діяльність.

   Розмову записав Анатолій Гетьманчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor