Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Премії і подарунки будуть вручені ветеранам особисто

   З нагоди святкування 68-ої річниці Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні генеральний директор ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Володимир Шулиндін затвердив низку святкових заходів. Про те, що передбачається зробити у ході їх реалізації і в які терміни впровадити, журналіст "КН" поцікавився у голови Ради ветеранів калуських нафтохімічних підприємств Валентини Білецької.
   – Уже традиційно, – розповідає Валентина Миколаївна, – наші підприємства не залишаться осторонь урочистого відзначення Великої Перемоги. Ось і цього року плануємо реалізувати заходи, які дуже потрібні учасникам бойових дій, ветеранам трудового фронту та присвячуватимуться пам'яті про тих, кого уже немає в живих, але хто на фронтах та в тилу здобував Перемогу.
   З цією метою буде оновлено напис на пам'ятнику Герою Радянського Союзу Олександру Корякову в селі Боднарів та проведено благоустрій на території біля нього. На Пагорб Слави, на братську могилу воїнів, які загинули при звільненні Калуша від фашистів, до пам'ятників О.Корякову, медсестрам Н.Клюєвій та Н.Гусєвій, що у Підгірках, будуть покладені від трудового колективу підприємства квіти та вінки. А ще буде проведено благоустрій і покладено квіти до могил тих ветеранів війни, колишніх працівників підприємства, чиї родичі нині мешкають за межами області.
   – Тих, хто раніше працював на підприємстві і брав безпосередню участь у бойових діях, учасників трудового фронту залишається все менше і менше. Як їх планується привітати зі святом Перемоги?
   – Усім цим ветеранам, а таких у нас є 27 чоловік, буде виділена і особисто вручена матеріальна допомога від імені керівництва підприємства. Одночасно вони отримують продуктові пакети. Радою ветеранів буде також організоване відвідування важкохворих ветеранів, тих, хто найбільше нині потребує допомоги. А ще 9 травня  по місцевому телебаченню прозвучать вітання для наших учасників бойових дій І.М.Ардана, В.І.Безим'яних, П.Г.Кирякіна, І.С.Ловчакова та П.В. Сєрова. Ну і, звичайно, ми дуже усі надіємося, що наші ветерани зможуть взяти 9 травня участь у святковому вічі-пам'яті на Пагорбі Слави, де їм теж буде приділена належна увага.

   Записав Анатолій Гайовий.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor