Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Послугами «ЛУКОРу» зацікавились в Пермі

   Найближчим часом ПрАТ «ЛУКОР» може вийти на ринок надання послуг за межами України, забезпечуючи виконання певного обсягу ремонтних робіт передусім на підприємствах та в організаціях компанії «ЛУКОЙЛ», розміщених на території Російської Федерації. Зокрема, свою зацікавленість в наданні таких послуг спеціалістами нашого підприємства підтвердило керівництво ТОВ «ЛУКОЙЛ-Пермнафтооргсинтез». І не тільки підтвердило. На сьогодні сторони вже обговорили та вирішили організаційні й інші питання, пов’язані з залученням працівників ПрАТ «ЛУКОР» для виконання поточних ремонтів технологічного обладнання ТОВ «ЛУКОЙЛ-Пермнафтооргсинтез», їх тимчасовим працевлаштуванням та проживанням у Пермі.
   – «ЛУКОЙЛ-Пермнафтооргсинтез» є одним з найкрупніших нафтопереробних заводів Росії, що спеціалізується на виробництві паливно-мастильних матеріалів, – говорить заступник виконавчого директора ПрАТ «ЛУКОР» з технічних питань Костянтин Гоман. – У ході неодноразових зустрічей у Пермі з керівниками та провідними спеціалістами цього підприємства було попередньо визначено, що там потребують допомоги в забезпеченні ремонту технологічних установок, зупинки яких передбачені відповідним графіком проведення поточних ремонтів. Зокрема, спеціалістів нашого підприємства планують залучити до ремонту установки АВТ-4 з блоком ЛОВ-6, де передусім вони повинні виконати монтаж трубопроводу другого оциркуляційного орошення.
   За словами Костянтина Володимировича, у Пермі керівництвом цього нафтопереробного заводу було висловлено побажання відрядити до них бригаду спеціалістів ремонтно-механічного управління «ЛУКОРу» в кількості до трьох десятків осіб. Замовники також пообіцяли взяти на себе зобов’язання щодо вирішення питань, пов’язаних з їхнім проживанням в місті, перевезенням до місця роботи та забезпеченням необхідними матеріальними ресурсами, вантажною технікою, крім слюсарного інструменту та засобів малої механізації, слюсарського вагончика.
   – Буквально на днях, – продовжував К. Гоман, – ми отримали від ТОВ «ЛУКОЙЛ-Пермнафтооргсинтез» дефектну відомість, відповідно до якої буде розроблено кошторис надання послуг для цього підприємства. А вже ймовірніше всього в другому кварталі 2013 року сторонами буде підписаний відповідний договір про надання послуг в поточному році.

   Василь Голинський.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor