Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Калуські нафтохіміки продовжують надавати допомогу ставроленівцям

   Як уже повідомлялося в «КН», 20 березня групу спеціалістів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» під керівництвом в.о. заступника генерального директора Олександра Болецького було відряджено в місто Будьоннівськ Російської Федерації для надання необхідної допомоги колективу ТОВ «Ставролен», де наприкінці лютого сталася аварія. Попрацювавши там трохи більше тижня, Олександр Ярославович та начальник виробництва етилену і поліетилену Іван Федорів повернулися до Калуша, а інші члени групи ще залишилися на цьому підприємстві продовжувати виконувати певні завдання.
   Власне, про них, мету поїздки калуських нафтохіміків у Будьоннівськ та інші подробиці їхньої відрядної роботи на спорідненому з нашим російському підприємстві, що входить до складу компанії «ЛУКОЙЛ», ми й попросили розповісти Олександра Болецького.
   – Передусім хочу відзначити, – констатував Олександр Ярославович, – що рішення про відрядження фахової комісії від ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» у Будьоннівськ було прийнято генеральним директором нашого підприємства Володимиром Шулиндіним за погодженням з управляючою компанією – ВАТ «ЛУКОЙЛ» та на підставі відповідного листа-клопотання від керівництва ТОВ «Ставролен». Делегацію створили з шести чоловік, виходячи з мети надання необхідної допомоги ставроленівцям, яка вимагала охоплення двох основних напрямків роботи – технологічного й технічного.
   Звісно, що завдання, які ставилися перед комісією, були пов’язані з аварією, що сталася у цеху газорозділення етиленової установки ТОВ «Ставролен» 26 лютого.
   – Коли прибула очолювана вами делегація в Будьоннівськ і як зустріли там калуських нафтохіміків?
   – На заводі ми були 21 березня. Працювали і в суботу, і неділю.
   Ми пройшли інструктаж з техніки безпеки, отримали засоби індивідуального захисту, спецодяг і взуття. Також нам було надано для роботи окремий кабінет.
   У перший день нашого перебування на «Ставролені» також відбулася зустріч з керівником підприємства Володимиром Жуковим, в ході якої було уточнено завдання з надання допомоги. Технологічна група повинна була встановити можливі причини виникнення аварії, а механічна група – допомогти з оформленням технічної документації на проведення ремонтно-відновлювальних робіт на підприємстві. Ми склали перелік необхідних матеріалів для вивчення, які були нам оперативно надані, та приступили до визначення ймовірних причин, через які сталася аварія
   Роботи було дуже багато. Скажімо, лише два томи матеріалів розслідування аварії в 2011 році, які теж вивчалися, мали до 600 сторінок кожен.
   Також хочу зауважити, що термін перебування комісії від ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» в Будьоннівську визначений до 11 квітня. Але при виконанні робіт її представники могли повернутися до Калуша й швидше. Тому 29 березня я з Іваном Федорівим поїхали додому. А Петро Іванцівський, який входив до технологічної групи на прохання керівництва ТОВ «Ставролен» залишився на підприємстві, щоб допомогти нашій механічній групі готувати ізометричні креслення та інші технічні документи для проведення ремонтно-відновлювальних робіт у зв’язку з аварією, яка там сталася. І це було погоджено з генеральним директором ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» та компанією «ЛУКОЙЛ», два фахівці якої зараз теж працюють спільно з калуськими нафтохіміками на підприємстві в Будьоннівську.
   – До яких висновків дійшла технологічна група «КАРПАТНАФТОХІМу», що безпосередньо займалася розслідуванням недавньої аварії у ТОВ «Ставролен»?
   – Зараз нами готується письмовий звіт щодо ймовірних причин її виникнення, який буде надано керівництву підприємства в Будьоннівську. В ньому однозначно звертатиметься увага на те, що аварії в 2011 році та 2014 році сталися практично в тому ж самому місці – на колоні розділення пропан-пропіленової фракції С3. Остання ж, на нашу думку, могла виникнути як з механічної (руйнування теплообмінників), так і технологічної причини (порушення ведення технологічного режиму). Знову ж таки за нашим попереднім висновком, з порушенням технологічного режиму працював вузол гідрування ацетиленових вуглеводнів, які фактично не гідрувалися. А негідрування чи недостатнє гідрування таких ацетиленових вуглеводнів, як метил ацетилен і пропадієн, перед їх подачею на колону призводить до збільшення концентрації цієї суміші, внаслідок чого може відбутися детонаційний вибух. Про це наголошується і в документах американських і німецьких фірм, які проектують та будують етиленові виробництва.
   Перед від’їздом до Калуша ми мали ще одну зустріч генеральним директором ТОВ «Ставролен» Володимиром Жуковим, якому доповіли про наші попередні висновки з приводу ймовірних причин виникнення аварії на підприємстві.

   Розмову вів Василь Ткачук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor