Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Зупинка нафтохімічних виробництв позначилася на рейтингу Калуша

   Головне управління статистики в Івано-Франківській області минулого тижня оприлюднило дані про обсяги реалізованої промислової продукції підприємствами міст та районів області за січень-лютий 2014 року.
   Як десь і прогнозувалося, результати не радують. Адже коли на початку 90-х років лише підприємства Калуша виробляли більше одного відсотка загального промислового обсягу продукції в Україні, то за результатами перших двох місяців 2014 року частка промислового виробництва усієї Івано-Франківщини становить 1,9 відсотка.
   Коли вдатися до більш детального аналізу цих даних, то побачимо, що вже не Калуш, як це завжди було в останні кілька десятиліть, а Галицький район є лідером у загальнообласному обсязі реалізованої продукції, частка якого становить 31,9 відсотка. Тоді як на долю Калуша нині припадає лише 15 відсотків, і за цим показником він стоїть нижче Івано-Франківська, де було вироблено 19,8 відсотка промислової продукції області.
   Ще нижчими є показники з виробництва промпродукції в усіх інших районах та містах області. Так, приміром, частка Долинського району становить 9,5%, Надвірнянського – 5,6%, Тисменського – 4,8%, Рожнятівського – 4,4%. Що стосується міст Коломиї та Болехова, то результати їх роботи є меншими чотирьох відсотків від загальнообласного обсягу. Особливо складною за цим показником є ситуація в Тлумацькому та Калуському районах.
   У розрахунку на одну особу населення області промислової продукції реалізовано 2,4 тис. гривень. Більше від середнього загальнообласного цей показник склав у Галицькому районі (17 тис. грн.), Долинському районі (4,4 тис.грн.) та містах Калуші та Івано-Франківську становить відповідно 7,2 та 2,6 тис. грн.
   Зрозуміло, що маловтішні показники виробництва промислової продукції в Калуші тісно пов'язані з роботою його найбільшого підприємства, яким є товариство "КАРПАТНАФТОХІМ", основні виробництва якого, як відомо, цього року ще не працювали. Цьому є такі об'єктивні причини, як несприятлива ситуація на ринку нафтохімічної продукції, не виконання урядом України своїх зобов'язань, які б допомогли вийти на беззбиткову роботу. Не могли не позначитися на діяльності нафтохімічного комплексу і соціально-політичні проблеми в державі, погіршення відносин, а звідси і торгівельних зв'язків з Російською Федерацією.
   На жаль, сьогодні ще не знайдено якогось компромісу щодо вирішення як на державному рівні, так і стосовно калуського підприємства з подолання існуючих проблем. Але те, що компанія "ЛУКОЙЛ", яка є засновником та основним інвестором підприємства, у цей важкий час не залишає колектив, підтримуючи у належному стані обладнання та виплачуючи працівникам зарплату, обнадіює, що існуючі нині негаразди будуть подолані й підприємство знову запрацює. А коли це станеться, то Калуш, зрозуміло, поверне своє законне місце в рейтингу найбільших виробників промислової продукції області.

   Степан Василів.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor