Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Дрібничок у питанні збереження здоров'я і життя не буває

    В останній день січня в актовій залі заводоуправління відбулася підсумкова оперативна нарада з питання стану промислової безпеки, охорони праці та навколишнього середовища в ТОВ "Карпатафтохім" і ПрАТ "ЛУКОР" у минулому 2011 році, у якій взяли участь керівники цих підприємств, усіх виробництв, служб, відділів та структурних підрозділів.

    Із доповіді заступника головного інженера з техніки безпеки і екології Романа Венгльовського
    Аварія, яка сталася 15 грудня 2011 року на підприємстві "Ставролен" (Росія), повинна усіх нас, а також тих, хто зараз знаходиться на робочих місцях, і тих, хто надає нам послуги (пожежна охорона, газорятувальники й інші), мобілізувати до підвищення рівня виконавчої дисципліни в плані контролю за технологічними режимами, станом обладнання, трубопроводів, споруд тадо підвищення рівня знань персоналу і правильних його дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. Слава Богу, що в цій аварії обійшлося без жертв, хоча було 8 чоловік потерпілих, тобто мав місце груповий нещасний випадок. Враховуючи вищесказане і те, що наше підприємство подібне як дві краплі води, на те, що в Будьонівську, усім нам необхідно зробити правильні висновки.
   Що стосується наших підприємств, то минулого року теж мав місце один нещасний випадок, пов'язаний з виробництвом, та ще один, який не пов'язаний з виробництвом. Але те, що у нас не було допущено аварій, це, звичайно, добре, хоча ми ще не викорінили зі своєї практики інциденти, які час від часу трапляються на наших виробництвах. У 2011 році їх було 70, з яких 12 сталися на виробництві етилену і поліетилену, 47 – на виробництві вінілхлориду і каустичної соди, 9 – на виробництві ПВХ-С.
   Однією з головних причин усіх цих інцидентів був людський фактор, який полягав у допущенні помилок в ході організації робіт для сторонніх організацій, незадовільному контролі за станом обладнання з боку технологів і механіків цехів, недостатньому фаховому рівні окремих спеціалістів. Тому, шановні керівники підрозділів і служб, у жодному разі не слід вважати ці інциденти чи дрібні виробничі неполадки чимось несерйозним, адже вони, як правило, є сигналом до виникнення аварійної ситуації чи аварії.
   Позитивними моментами в роботі підприємств у минулому році Р.Венгльовський назвав такі, як вихід на проектні потужності новозбудованого виробництва полівінілхлориду суспензійного (ПВХ-С), завершення монтажу декантерноїцентрифуги в цеху нейтралізації і очищення промислових стічних вод ПрАТ "ЛУКОР", введення у дію першої черги системи раннього виявлення і оповіщення про надзвичайні ситуації, придбання для пожежної частини нового автомобіля та костюмів хімічного захисту.
   Отримали, як мовиться, на горіхи від виступаючого і конкретне керівники виробництв та структурних підрозділів, які у своїй діяльності допустили у минулому році недоліки, пов'язані з дотриманням правил та норм техніки безпеки й охорони праці.

    А попереду – робота на повних навантаженнях
    На ще існуючих проблемах у роботі, пов'язана із забезпеченням належного стану промислової безпеки, охорони праці і навколишнього середовища, звернув увагу присутніх і генеральний директор "КАРПАТНАФТОХІМу" і "ЛУКОРу" Сергій Чмихалов. За його словами, потребує поліпшення рівень підготовки кадрів, особливо на виробництві ПВХ-С і в цеху з виробництва виробів з ПХВСС, де в даний час ведуться пусконалагоджувальні роботи.
   – У питанні техніки безпеки не може бути чогось другорядного, – наголошував Сергій Вікторович, – адже мова йде про збереження здоров'я, а часто і життя людей. – Зважаючи на наслідки аварії, яка сталася на підприємстві "Ставролен", слід визначити і впровадити такі заходи, аби не могло трапитися чогось подібного у нас. Тому рекомендую ще раз проаналізувати те, що ми хотіли зробити у 2012 році, і доповнити цю програму новими життєво важливими пунктами.
   Нагадав С.Чмихалов присутнім керівникам і про те, які завдання стоять перед ними у поточному році. Це стосується як розвитку підприємства і суттєвого оновлення діючого обладнання в ході планового капітального ремонту, так і переходу виробництв до роботи на повних навантаженнях 

    На підсумковій нараді з питань стану промислової безпеки, охорони праці та навколишнього середовища у минулому році виступили й інші керівники та спеціалісти. Начальник відділу технічного нагляду Микола Мостовий поінформував керівництво підприємства і усіх присутніх з тими заходами, які планується реалізувати з метою належного обстеження та оновлення споруд і обладнання у ході цьогорічного капітального ремонту. З-поміж запланованих робіт є й така, як проведення діагностики аж 2700 трубопроводів.
   Конкретними цифрами та фактами був наповнений виступ начальника загону державної пожежної охорони № 1 Ігоря Шевчука.
   – Особливу увагу щодо дотримання норм протипожежної безпеки, – наголошував керівник пожежної служби, – слід приділити колективу нового виробництва ПВХ-С. А ще він закликав керівників підрозділів взяти під особистий контроль питання обігріву виробничих приміщень з метою припинення використання задля цих потреб саморобних обігрівальних приладів.
   Про ситуацію з дотримання правил ТБ і ОП в очолюваних ними колективах присутніх повідомили начальники виробництв етилену і поліетилену Микола Ковальчук, вінілхлориду і каустичної соди Іван Підсадюк та полівінілхлориду суспензійного Віктор Михайлюк.
   Підбиваючи підсумки наради. заступник генерального директора – головний інженер ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Василь Кисиличак відзначав, що хоча у роботі чи не усіх підрозділів є ще певні упущення щодо дотримання встановлених і обов'язкових для виконання кожним із працюючих норм і правил, але в цілому колективами обидвох підприємств ("КАРПАТНАФТОХІМ", "ЛУКОР") робиться багато для того, аби не допускати травматизму та різних непередбачуваних ситуацій. Зрештою, недавній візит урядової делегації з Іраку на наше підприємство за рекомендацією керівництва компанії "ЛУКОЙЛ" у певній мірі це підтверджує. Але усе це у жодному разі нас не повинно і не може заспокоювати, а навпаки, спонукати до поліпшення цієї роботи на кожному виробництві і підрозділі, наголошував В.Кисиличак.

    Анатолій Гетьманчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor