Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

У "КАРПАТНАФТОХІМі" побувала урядова делегація з Іраку

    30 січня у ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" побувала з ознайомлювальним візитом делегація представників уряду й керівників деяких державних компаній Республіки Ірак на чолі з заступником міністра промислової політики і мінеральних ресурсів цієї країни Моххаммедом Абдуллою. Супроводжував іракців у поїздці до Калуша на наше підприємство заступник начальника управління координації газоенергетичної діяльності і продажу продуктів нафтохімії і газопереробки ГУПП компанії "ЛУКОЙЛ" Кирило Попов.
   Власне, ВАТ "ЛУКОЙЛ" сьогодні реалізує проект, що стосується розробки в Іраку крупного нафтового родовища "Західна Курна-2". У зв’язку з цим в 2010-2011 роках у компанії "ЛУКОЙЛ" проводилося опрацювання варіантів подальшого розвитку вищезгаданого проекту з можливістю створення підприємств, які б спеціалізувалися на глибокій переробці ПНГ родовища "Західна Курна-2". В рамках цієї роботи також відбулося ряд зустрічей президента "ЛУКОЙЛу" Вагіта Алекперова та перших керівників Республіки Ірак.
   Враховуючи важливість підтримання робочих дружніх відносин сторін, необхідність продовження розвитку проекту "Західна Курка-2" та раніше досягнуті домовленості, й відбувся візит делегації з Іраку до Калуша на виробництва ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ". Після зустрічі з генеральним директором підприємства Сергієм Чмихаловим для гостей було проведено екскурсію на всі виробництва "КАРПАТНАФТОХІМу", де іракців ознайомили з процесом і технологією переробки сировини та випуску продуктів, а також іншими подробицями діяльності нафтохімічного підприємства.
   Наступного дня представники з Іраку мали зустріч з головою Івано-Франківської ОДА Михайлом Вишиванюком та побували на екскурсії в Українських Карпатах.

    Василь Голинський.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor