Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

У 2014 році для збуту продукції залишатиметься український ринок

   Новий рік і Різдво Христове, для святкування яких в багатьох країнах світу, в т. ч. і в Україні, працівникам підприємств, установ та організацій надаються додаткові вихідні в першій половині січня, позначаться й на обсязі збуту цього місяця продукції ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». За словами в.о. заступника генерального директора підприємства з комерційних питань і транспорту Євгена Шахова, під час новорічно-різдвяних свят можливе відвантаження споживачам тільки каустичної соди. Полівінілхлорид суспензійний і поліетилен в цей період не реалізовуватиметься.
   – Як я вже раніше говорив, в 2014 році пріоритетним для збуту продукції підприємства залишатиметься український ринок, – зауважив Євген Вікторович. – На недавній міжнародній конференції «ПВХ. Підсумки року 2013» в Москві та на зустрічах в офісі компанії «ЛУКОЙЛ» з президентом компанії «Миропласт» Емре Хаді Ерведі та представником центрального офісу німецької компанії «Алюпласт» Олівером Шпіцом і директором українського підприємства цієї компанії Валерієм Лихваром наші співрозмовники відзначили високу якість полівінілхлориду суспензійного, виробленого в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», та підтвердили свої наміри закуповувати в 2014 році калуський ПВХ у чималих обсягах. Вищезгадані компанії, що спеціалізуються на переробці полівінілхлориду, посідають лідируючі позиції на українському ринку ПВХ, а «Алюпласт» також має чимало власних переробних заводів у Російській Федерації, Польщі та інших країнах світу. Тому ми теж особливо зацікавлені в тому, щоб в наступному році плідно працювати з цими партнерами.
   Каустичну соду і поліетилен, певні обсяги яких виробили для збуту в зимовому періоді, коли виробництва «КАРПАТНАФТОХІМу» тимчасово не працюватимуть, плануємо також передусім реалізувати українським споживачам. Крім того, в географії експортних поставок готової продукції підприємства в 2014 році домінуватимуть Росія, Білорусь, країни Східної Європи та Балтії.
   Що споживачів нашого поліетилену, то останнім часом деякі з них висловлюють побажання, щоб у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», крім популярної марки HXF 4810H, яка використовується для виробництва плівок, освоїли випуск лінійного поліетилену та кольорового поліетилену трубних марок. В принципі задовольнити це прохання покупців можна. Однак без модернізації поліетиленової установки не обійтися. Особливо недешево коштуватиме налагодження виробництва різноколірного поліетилену трубних марок. Та перш ніж звертатися з пропозицією до управляючої компанія «ЛУКОЙЛ» про надання інвестицій на реалізацію цього проекту, потрібно фахівцям нашого підприємства розробити його чорновий варіант з доказовою базою економічної доцільності проведення відповідних робіт на поліетиленовій установці.

   Записав Василь Ткачук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor