Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Гімназистам-першокласникам – солодощі від шефів

    24 листопада в Калуській гімназії відбувся День відкритих дверей – свято, яке відзначається в цьому навчальному закладі з часу його створення. І цій традиції гімназисти не думають зраджувати. Цього дня двері гімназії були відчинені для усіх бажаючих, хто хотів познайомитися з гімназійною родиною: педагогами й учнями, які вміють працювати, відпочивати та веселитися.
   Після урочистої частини на гостей і винуватців свята очікувало видовищне й цікаве дійство під назвою "Розкриймо душі своїй простір до світла". Знову ж таки за традицією влада цивілізовано була передана в руки учнів.
   Гімназисти – народ творчий, їх не треба змушувати придумувати щось нестандартне, та й не позичати їм фантазії. Дайте лише волю, і ці діти організують собі й гостям славне свято.
   Перший урок з історії гімназії говорить сам за себе, потім традиційно відбувалася посвята в гімназисти першокласників. А відтак організацію заходу в свої руки взяла фірма "Гімназія – Company", яку очолила президент Ольга Максимець. Допомагала їй у роботі віце-президент Катерина Бохинська за підтримки міністрів фінансів, менеджерів дисципліни і порядку, менеджерів-організаторів та банкірів.
   Ну а все, що входило до цієї фірми, важко описати. Міні-магазин, міні-зоопарк, ретро-салон, кафетерії, коктейль-бар, піцерія, розважальний центр "Вечірка Ямайка". Хто хотів скористуватись поштою, будь ласка: "Таємний ангел" до ваших послуг. Тому, хто бажав почути інформацію, допомагало радіомовлення "Голос гімназії". Навіть кімнату жахів бажаючі могли відвідати. Звичайно, лише сміливі, бо всяке могло статися...
   Проводилися тут і веселі старти, і квест, і різноманітні турніри, і спортивні змагання. Ну а завершальним акордом свята була дискотека як для учнів молодших, так і старших класів.
   На цьому ми могли б поставити крапку, якби не ще один важливий момент. Щороку в День гімназій цей заклад з дарунками відвідують представники підшефного підприємства – ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ". Не став винятком і 2011-ий. Цього разу вітання адресувалось наймолодшим учасникам торжества – учням перших (п’ятих) класів. Трьом таким класам було спрезентовано смачні солодощі: по три торти і цукерки на додачу. Їх радісній дітворі (а хто ж із учнів не тішитиметься ласощами?) вручив заступник генерального директора "КАРПАТНАФТОХІМу" Юрій Безуглий.

    Ліда Близнюк.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor