Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

На площі постала красуня-ялинка. Немов за помахом чарівної палички…

    – Красуня навдивовижу! – не могли налюбуватися ялинкою, посадженою на вул. Пушкіна в центрі площі, що реконструюється, люди, які зібралися тут перед заходом сонця останнього листопадового дня і з великим інтересом спостерігали, як нафтохіміки здійснюють посадку. Ялинка ж бо незвичайна – срібляста. Густа, пишна, з міцним древком і висотою понад дев’ять метрів. І привезена не бозна-звідки, а з … території виробництва етилену й поліетилену, де їх там цілий лісок, посаджений ще в пору пуску цього структурного підрозділу нині ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Отже, неважко визначити й вік красуні: 25 років.
   … Тільки-но до площі наблизився автомобіль з довжелезним кузовом, у якому лежала викопана на території нафтохімічного виробництва красуня з майже повністю збереженим кореневищем, його оточило багато цікавих: невже будуть садити? А про те, що чинитимуть саме так, свідчила і яма, вирита у крузі посеред площі, і автокран зі стрілою, і трактор, з причепа якого вднівся спеціально підготовлений грунт, і навіть пожежна машина, що за допомогою рукава і бранспойта наводнила місце посадки.
   Приготовлені линва з «хомутом», так звані стяжки. Витягає стрілу автокран. Гаком він зачіпає ялинку і та «встає». Проміння призахідного сонця приласкує сріблясту хвою. Звучить команда «майна», і дерево поволі опускається в приготовлену для ялинки виїмку. Хтось підмічає, коли та «сіла»: наче росла тут!
   Три стяжки зусібіч забезпечують дереву рівний постій. У рух пішли лопати. До місця посадки прибули керівники «КАРПАТНАФТОХІМу» на чолі з генеральним директором Сергієм Чмихаловим. У всіх добрий настрій – подія ж бо неординарна, і авторами її є вони, нафтохіміки…
   – А чи прийметься? – прозвучало з натовпу.
   – Прийметься! – відповів начальник господарського відділу підприємства Андрій Курташ учасник посадки. І мав рацію: перш, ніж здійснювати пересадку ялинки, нафтохіміки консультувалися зі спеціалістами у цій сфері. У яму насипали ґрунту, в якому є все для того, аби корева система «зачепилася».
   – Буде жити! – задоволено мовив один із очевидців.
   Буде. Бо цього бажають всі. Від дорослого до малого. Дівчинка дошкільного віку прийшла сюди з мамою і з … кішечкою, пухнастою, наче іграшковою. Їй, погоджувалися присутні, пасувало би під ялинку. Але не тепер – ще встигнеться…

    Петро Шевчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor