Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Кращих працівників занесено на Алею пошани підприємства

    Генеральний директор ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ", голова правління ЗАТ "ЛУКОР" Сергій Чмихалов і голова об’єднаного профкому "ЛУКОР –КАРПАТНАФТОХІМ" Олег Кушлик підписали два спільні рішення про відзначення чергової групи кращих працівників підприємств із занесенням на відомчу Алею пошани та виплатою їм винагороди, передбаченої положенням про цю Алею.
   За вагомий внесок у становлення й зміцнення підприємства, наполегливу й плідну працю, що сприяла розвитку та примноженню виробничої й економічної бази ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" (ЗАТ "ЛУКОР"), та на підставі клопотань керівників структурних підрозділів і голів профкомів на Алею пошани підприємства занесено десятьох працівників "КАРПАТНАФТОХІМу" та чотирьох працівників "ЛУКОРу".
   Серед представників ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" відтепер на ній красуватимуться портрети Олени Сем’янів, апаратника очищення рідини цеху розливу вуглеводнів виробництва етилену і поліетилену; Володимира Дейнеки, апаратника полімеризації цеху з виробництва галоїдопохідних етилену, їх полімерів і співполімерів виробництва етилену і поліетилену; Ярослава Дмитріва, старшого майстра зміни цеху з виробництва хлорвінілу виробництва ВХіКС; Лесі Кельбас, начальника відділу обліку розрахунків і зобов’язань бухгалтерії; Миколи Слюсаря, вантажника цеху складського господарства; Любові Загородньої, техніка (диспетчера) автотранспортного цеху; Михайла Гавриляка, провідного інженера з охорони праці відділу охорони праці і промислової безпеки (корпоративного нагляду); Володимира Цяпури, старшого майстра цеху з виробництва ПВХ-С; Оксани Путас, фахівця (з кадрової роботи) І категорії відділу кадрів та Василя Копачевського, апаратника електролізу цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом виробництва ВХіКС.
   З працівників ЗАТ "ЛУКОР" на Алею пошани підприємства занесено Миколу Юрківа, апаратника коагуляції цеху з нейтралізації і очищення промислових стічних вод; Юрія Довбенка, слюсаря з експлуатації теплових мереж цеху енергопостачання; Василя Гальчика, начальника дільниці електротехнічного цеху та Степана Ченя, старшого майстра ремонтно-механічного управління.
   На Алею пошани підприємства також занесено колективи структурних підрозділів ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ЗАТ "ЛУКОР", які в другому кварталі 2011 року стали переможцями огляду-конкурсу з охорони праці. За рішенням комісій з охорони праці, в "КАРПАТНАФТОХІМі" кращими структурними підрозділами за підсумками роботи в квітні-червні поточного року визнано виробництво вінілхлориду і каустичної соди (І група), автотранспортний цех (ІІ група) і відділ головного метролога (ІІІ група), а в "ЛУКОРі" – ремонтно-механічне управління (І група) і цех енергопостачання (ІІ група). Всі ці колективи отримали грошові винагороди, передбачені положенням про огляд-конкурс з охорони праці.

    Василь Голинський.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor