Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Здобуток нафтохіміків у фіналі конкурсу профмайстерності ВАТ «ЛУКОЙЛ» – три других та одне третє місця

    Цього року своє професійне свято – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості молоді працівники ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ЗАТ "ЛУКОР" – переможці І етапу конкурсу професійної майстерності організацій Групи "ЛУКОЙЛ" на звання "Кращий за професією" відзначатимуть з особливо піднесеним настроєм. Днями вони повернулися з Нижнього Новгорода, де з 22 по 25 серпня на базі ТОВ "Нижньогороднафтооргсинтез" проходив фінальний етап VI лукойлівського конкурсу профмайстерності, з високими нагородами.
   Звання "Кращий за професією" виборювали молоді працівники 14 команд з підприємств, які входять Групи "ЛУКОЙЛ". Свій професіоналізм демонстрували: оператори технологічних установок, апаратники, лаборанти хімічних аналізів, слюсарі з ремонту технологічних установок, слюсарі КВПіА, електромонтери з ремонту обладнання, машиністи технологічних насосів та машиністи компресорних установок. За результатами цього конкурсу шестеро молодих калуських нафтохіміків стали призерами у чотирьох номінаціях. Так, зокрема, працівники електротехнічного цеху Ігор Яремко та Ярослав Фіцак (керівник – начальник відділу електротехнічного цеху Ігор Долішний), які змагаючись за звання кращого електромонтера, виступали у парі, вибороли друге місце. За крок до перемоги зупинилися й слюсар Роман Заяць, який працює в цеху контрольно-вимірювальних приладів і автоматики (керівник – заступник головного метролога підприємства Ілля Тітко), та лаборант лабораторії з обслуговування цехів НіОПСВ та ВіК Іванна Філяк (керівник – начальник лабораторії з обслуговування виробництв ВХіКС та ПВХ-С Любов Проник). Апаратник цеху розливу вуглеводнів виробництва етилену і поліетилену Володимир Костів (керівник – начальник відділу підготовки кадрів Ірина Іванова) у своїй номінації посів третє місце.
   Після їхнього повернення додому кореспондент «КН» зустрілася з учасниками конкурсу та їхніми наставниками та попросила поділитися враженнями від змагань та перебування у Нижньому Новгороді.
   Керівники молодих спеціалістів зізналися, що калуським  конкурсантам для перемоги не вистачило 1-2 балів. І тут, переконані вони, не останню роль зіграв психологічний фактор. Адже демонстрували свої знання та навики молоді нафтохіміки в іншій державі, де їхні знання та навики оцінювали незнайомі люди.
   – Як керівник нашої делегації і член конкурсної комісії, – розповідає начальник відділу підготовки кадрів Ірина Іванова, – у фінальній частині конкурсу профмайстерності я беру участь вже вп’яте. Тож маю вже певний досвід, як організовуються такі конкурси у Росії. Тому хочу сказати, що з кожним роком рівень їх проведення стає вищим. Щороку зростає й рівень підготовки конкурсантів, збільшується й кількість команд-учасниць. Якщо у 2003 році, коли я вперше брала участь у такому престижному змаганні, виступало всього шість команд, то цього року – 14.
   Приємно, що наші конкурсанти дуже добре підготувалися до змагань, були відповідальними під час підготовки до них й їхні керівники. Тому хочу висловити всім вдячність.
   Коли мені надали слово на вечорі в день закриття конкурсу, то мене зустріли гучними аплодисментами. Було надзвичайно приємно. Це говорить про  те, що Калуш шанують і поважають. Ми змогли завоювати авторитет у Групі «ЛУКОЙЛ», увійшовши в п’ятірку найсильніших команд.
   Хочеться зупинитися й на тому, як нашу делегацію приймали в Нижньому Новгороді. За нами була закріплена людина, яка допомагала у всьому. З престижного готелю комплексу «Ока», де проживали, до місця, де проходив конкурс,  нас відвозили та привозили автобусом. Харчувалися ми в їдальні товариства "Нижньогороднафтооргсинтез".
   Наші молоді люди були надзвичайно активними в усьому. І це тішило. Після конкурсних змагань вони не поспішали відпочивати, а навпаки, намагалися активніше проводити свій вільний час.
   Щодо самого конкурсу, то можу сказати, що труднощі в наших конкурсантів виникали лише на його теоретичному етапі, коли мова велася про російське законодавство, нормативні документи з питань охорони праці тощо. Враховуючи те, що такого матеріалу дуже багато, наші конкурсанти не могли все запам’ятати.
   Загалом ми задоволені підготовкою своїх підопічних. В тому, що команда показала такий хороший результат, треба завдячувати й адміністрації ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і ЗАТ «ЛУКОР». Нам сприяли в усьому.
   Ілля Тітко, заступник головного метролога ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»:
   – Якщо говорити про конкурс коротко, то зазначу, що відчувалося, що він проводиться серед професіоналів, а тому й підхід до його організації, підготовки був професіональний. Все було коректно, принципово, справедливо.
   Ігор Долішний, начальник служби електротехнічного цеху ЗАТ «ЛУКОР»:
   – Як на мене, то успішний виступ команди пов’язаний ще й з тим, що ми приїхали до Нижнього Новгорода 21 серпня, хоча сам конкурс стартував 23 серпня. Конкурсанти мали час для адаптації, відпочинку, пригадати вивчений матеріал.
   Олександр Сімків, конкурсант:
   – Нижній Новгород зустрів нас привітно. Тут нам запам’яталося все, бо провели змістовно і активно усі п’ять днів. Єдине, що мені не сподобалося, то це те, що я не потрапив у число призерів. Однак сподіваюся, що наступного року виступлю краще.
   Іванна Філяк, призер конкурсу:
   – Нижній Новгород – чудове місто. Незабутнє враження отримала, коли каталася на катері річкою Волгою. Такі відчуття важко описати словами. Поїздка до Нижнього Новгорода, впевнена, запам’ятається на все життя. Тим більше, що додому повернулася з високою нагородою.

    Ліда Мичко.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor