Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Об'єднаний профком нафтохіміків і Ольга Сікора звернулися до уряду

   Голова об’єднаної організації профспілки «ЛУКОР – КАРПАТНАФТОХІМ» Олег Кушлик надіслав на адресу прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка листа, в якому від імені трудових колективів попросив главу уряду допомогти вирішити проблемні питання нафтохімічного комплексу в Калуші.
   «На сьогоднішній день, – йдеться в листі, – ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і ПрАТ «ЛУКОР» забезпечують робочими місцями близько трьох тисяч чоловік, котрі мешкають в нашому краю. Неритмічність роботи підприємств останніми роками викликає в нас глибоку стурбованість, оскільки ці процеси позначаються на матеріальному забезпеченні працівників та їхніх сімей.
   Сьогодні інвестором ведеться пошук ефективної, економічно вигідної моделі чи схеми діяльності нафтохімічного комплексу. У світовій практиці є чимало позитивних прикладів державної підтримки вітчизняних виробників продукції, підприємств з глибокої переробки газонафтової сировини. Це сприяє економічній доцільності роботи таких підприємств, ефективності їхньої виробничої діяльності.
   Низку пропозицій нашого нафтохімічного комплексу було викладено в підписаному 10 квітня 2013 року Меморандумі про порозуміння між Кабінетом міністрів України та ВАТ «ЛУКОЙЛ». На його виконання нафтова компанія «ЛУКОЙЛ» розпочала здійснювати поетапний пуск виробництв, починаючи з вересня 2013 року. Однак в грудні 2013 року знову було зупинено виробництво продукції у зв’язку із збитковою діяльністю ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».
   Трудовий колектив нафтохімічного комплексу дуже сподівається на допомогу та підтримку від нинішнього уряду України. Працівники ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» в очікуванні на продовження роботи над вищезгаданим Меморандумом з метою запуску та вже стабільної довготривалої роботи наших виробництв. Це дасть можливість забезпечити зростання матеріального бюджету сімей наших працівників, бюджету територіальної громади та Державного бюджету України».
   У свою чергу народний депутат України від Прикарпаття калушанка Ольга Сікора в своєму депутатському запиті до прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка відзначає, що ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» є одним з найбільших підприємств нафтохімічного комплексу України та бюджетоутворюючим для Івано-Франківської області та міста Калуша.
   ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» – сучасне, нещодавно модернізоване з урахуванням європейських стандартів підприємство, яке виробляє поліетилен, поліхлорвінілові смоли, хлорвініл, хлор, каустичну соду. За період 2001-2009 рр. ВАТ «ЛУКОЙЛ» здійснив реконструкцію, технічне переоснащення Калуського нафтохімічного комплексу.
   І таке підприємство внаслідок несприятливої кон'юнктури на ринку, а звідси і збиткової діяльності – простоює. Для української промисловості це означає втрату щорічно семи мільярдів гривень обсягів промисловості, для людей та міста – втрату життєво необхідних доходів.
   «З метою наповнення міського бюджету Калуша звертаюсь до Вас, шановний Арсенію Петровичу, надати відповідні доручення Кабінету міністрів України щодо продовження співпраці з виконання та внесення змін до Меморандуму про порозуміння», – відзначає у своєму зверненні О.Сікора.

   Наш кор.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor