Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

У «КАРПАТНАФТОХІМі» побували представники ОДА

   28 квітня у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» побували представники Івано-Франківської ОДА. Зокрема, наше підприємство відвідали директор департаменту промисловості та інфраструктури Василь Ковальчук і його заступник, начальник управління промисловості, транспорту та зв’язку Павло Аврамченко.
   Представники облдержадміністрації мали зустріч з генеральним директором ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимиром Шулиндіним, під час якої було обговорено поточну ситуацію на підприємстві та проблеми, які наразі не дозволяють відновити роботу виробництв і забезпечити подальшу належну й беззбиткову діяльність нафтохімічного комплексу. У їх вирішенні, як зазначалося на зустрічі, колектив підприємства надіється і на сприяння з боку Івано-Франківської ОДА.
   Сьогодні, за словами Володимира Шулиндіна, особливо важливо актуалізувати дію Меморандуму про порозуміння, який в квітні минулого року підписали ВАТ «ЛУКОЙЛ» і Кабінет міністрів України, та виконання урядом взятих на себе зобов’язань в частині відновлення роботи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Крім того, підприємство потребує підтримки від влади в пошуку споживачів ПВХ і поліетилену в регіоні його діяльності.
   Після перемовин з генеральним директором «КАРПАТНАФТОХІМу» для Василя Ковальчука і Павла Авраменка було організовано екскурсію на виробництва підприємства. Її провели для представників ОДА в.о. заступника генерального директора Олександр Болецький і в.о. начальника виробничо-диспетчерського відділу Ігор Гром’як.
   Під час оглядин виробництв гості отримали повну інформацію про нові інвестпроекти, які були реалізовані на підприємстві в період простою його виробництв. У свою чергу директор департаменту промисловості та інфраструктури Івано-Франківської ОДА В. Ковальчук і його заступник П. Авраменко пообіцяли представникам ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», котрі їх супроводжували в оглядинах виробництв, розглянути питання щодо пошуку на території регіону потенційних споживачів виробів з поліхлорвінілової смоли суспензійної та ПВХ марки KSF-70, що використовується для виготовлення кабельної продукції.

   Василь Ткачук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor