Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

У 2012 році "КАРПАТНАФТОХІМ" повинен працювати на максимальних навантаженнях

    2012 рік для товариства "КАРПАТНАФТОХІМ" має стати знаковим у плані виходу всіх його виробництв на проектні потужності і досягненню прибуткової діяльності. Всі можливості для цього є: введені в експлуатацію виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом, полівінілхлориду суспензійного. На черзі – пуск цеху з виробництва виробів з поліхлорвінілової смоли суспензійної.
   Детально про те, як працюватиме нафтохімічне підприємство в березні зокрема і цього року загалом, кореспондентові "КН" розповів заступник генерального директора з виробництва Володимир Шулиндін.
   – Можна констатувати, що, за теперішніми прогнозами, ринок будівельних матеріалів вже з березня набуватиме тенденції росту, – зазначив Володимир Володимирович. – Відповідно й дилери, які займаються реалізацією нашого ПВХ, прогнозують збільшення обсягів його збуту. Зважаючи на все це, управляючою компанією "ЛУКОЙЛ" на березень було доведено для "КАРПАТНАФТОХІМу" план випуску полівінілхлориду суспензійного трьох марок на загальну кількість 23,5 тис. тонн. При цьому план реалізації цього продукту ще більший – ми повинні відвантажити ще той ПВХ, який виробили за період від листопада 2011 року по лютий 2012-го. Він зараз зберігається на складі. Це теж має вплинути на покращення економіки підприємства. Але для цього спочатку нам потрібно забезпечити випуск необхідної кількості вінілхлориду й хлору.
   Хочу відзначити, що на таких навантаженнях наші виробництва, в тому числі й нові, ще не працювали, – ні виробництво хлору, ні виробництво вінілхлориду, ні виробництво ПВХ-С. Тому такий режим роботи вимагатиме певних зусиль від технологічного персоналу і працівників, які будуть зайняті на відвантаженні полівінілхлориду.
   Завдання перед колективом підприємства сьогодні стоять серйозні, а все тому, що ринок, скажемо так, достатньо вередливий, перенасичений імпортним полівінілхлоридом американського та китайського виробництва.
   – Маєте на увазі український ринок?
   – І російський також. Це наші основні ринки збуту, де достатньо ПВХ ще з минулого року. Тому нам туди потрібно поставити високоякісний продукт у зручній упаковці і за такою ціною, яка має забезпечити його реалізацію. Словом, зробити так, аби виробники були зацікавлені саме в нашому ПВХ. Сприяти цьому мають три його складові: перша – якість, друга – ціна і третя складова – обґрунтована логістика (контроль за процесом виробництва від надходження сировини до постачання готового товару споживачеві.– Авт.).
   Всім начальникам виробництв і служб планові показники відомі. На недавній нараді в генерального директора Сергія Чмихалова перед кожним із них поставлені відповідні завдання. І якщо всі їх виконають, то успішний вихід на ринок нашої продукції в 2012 році, починаючи з березня, забезпечений. Та й плани на другий квартал нинішнього року – квітень, травень, червень – подібні. Це – максимальне завантаження всіх виробництв і вихід на прибуткову діяльність.
   – Яку роль у загальному плані виробничо-економічної діяльності підприємства відіграватиме цех з виробництва виробів з ПВХСС?
   – На березень надалі заплановано проведення пусконалагоджувальних робіт, а також маркетингове дослідження ринку профілів. Для успішного входження на ринок відбуваються консультації і переговори із споживачами. Для того, щоб наш продукт на ринку заявив про себе серйозно, в цеху для цього створені всі умови: змонтоване нове обладнання з сучасними технологіями, сформовано колектив, від відповідальності і грамотності якого залежатиме результати діяльності. У 2012 році на максимальних навантаженнях повинні працювати усі наші підрозділи.

    Розмовляв Дмитро Іванців.

 

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor