Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Установка ПВХС до роботи практично готова

   Як вже повідомляв "КН", у ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" триває активна підготовка виробництв до пуску. Цього тижня наш кореспондент побував у цеху з виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної і попросив начальника цеху Володимира Трояна розповісти про стан готовності обладнання до виконання виробничих завдань.
   – Найперше хотілось би відзначити введення в дію всіх систем стадії отримання демінералізованої води, – повідомив Володимир Анатолійович. – Це означає, що вже проведена регенерація (відновлення після консервації) іонообмінних смол. На сьогодні стадія працює на проектних параметрах, тобто в нормальному режимі і отримана на цій стадії вода вже подається на стадію зберігання і розподілу демінералізованої води. Звідси демінералізована вода подається в чотири мережі з тиском 10 бар, 18 бар, 19 бар і 25 бар. Всі вони зараз перебувають у робочому режимі. Зауважень до їхньої роботи немає.
   Так само після розконсервації повністю заповнили водою систему оборотної води. При цьому включили циркуляційні насоси, щоб відмити її від залишків, що накопились на стінках. Це корозійні окислення, бактеріологічні забруднення і мінеральні відкладення. Для покращення процесу відмивки попередньо промислова вода обробляється реагентами фірми Nalko. На сьогодні стадія водооборотної води введена в експлуатацію.
   На стадії рекуперації (стиснення і зрідження газоподібного вінілхлориду) повністю проведено перевірку всього технологічного обладнання. Також перевірені системи автоматичних блокувань, перевірені в роботі на інертних середовищах (азоті і повітрі) компресори. На сьогоднішній день (розмова велася 29 жовтня) стадія готова до прийому газоподібного вінілхлориду.
   Що стосується стадії полімеризації, то на ній також перевірено всі системи автоматичних блокувань, роботу виконавчих механізмів КВПіА. Проведена опресовка, інертизація азотом та вакуумування реакторів, прокручені на них мішалки, насосно-компресорне обладнання стадії полімеризації.
   На стадії дегазації повністю перевірено роботу приладів КВПіА, виконавчих механізмів, автоматичних блокувань. Проведено прокрутку мішалок, насосного обладнання. Перевірено роботу системи дегазації в цілому на демінералізованій воді. Зараз підходимо до завершення перевірки КВПіА, виконавчих механізмів, насосно-компресорного обладнання на стадії сушки ПВХ-С. Уже перевірено роботу центрифуг. Після цього будемо включати великі повітродувки.
   Також завершуються роботи з підготовки до пуску стадії фасування поліхлорвінілової смоли.
   – Можна вважати, що установка працює в холостому режимі.
   – Готовність до пуску установки складає приблизно 85 відсотків. Однак я б не сказав, що стадії працюють у холостому режимі. Наприклад, стадія отримання демінералізованої води працює в нормальному режимі, так само як і водооборотна система, система зберігання та розподілу демінералізованої води. А загалом, зараз чекаємо на сировину з виробництва вінілхлориду.
   Для цього прийняли для пуску установки ініціатори полімеризації (реагенти, які ініціюють реакцію полімеризації). Запущена стадія зберігання цих ініціаторів при температурі -250 С. Готові також рецептури під певні марки ПХВСС.
   – Наскільки в передпусковому процесі задіяні спеціалісти лабораторії?
   – В плані роботи лабораторії передовсім хочу наголосити на високих вимогах до чистоти ПХВСС, яка забезпечується багатьма факторами, одними з яких є чистота трубопроводів та якість демінералізованої води. Для контролю за її якістю виконуються аналізи згідно графіка аналітичного контролю. Також контролюються якісні показники демінералізованої води, якою промиваємо трубопроводи. Додатково ведеться контроль за якістю промислової та оборотної води.

   Розмову записав Дмитро Іванців.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor