Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Резервуарний парк практично готовий приймати газову сировину

   На виробництві етилену і поліетилену останнім часом більш інтенсивно ведуться роботи, пов'язані з реалізацією інвестиційного проекту «Збільшення переробки газової сировини до 35 тис. тонн в місяць з використанням широкої фракцій легких вуглеводнів (ШФЛВ)». На об'єкті кожного дня трудиться в середньому 40-45 працівників сторонніх підрядних організацій – ТОВ «ЛК-УкрНафтогазбуд» з Одеси, ПП «МЕШІНВЕСТ» з Калуша та інших підприємств, не кажучи вже про працівників РМУ, електротехнічного цеху ПрАТ «ЛУКОР», відділів головного механіка, головного метролога та капітального будівництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Всі вони докладають свої зусилля для того, щоб пришвидшити реалізацію цього проекту, адже така вказівка надійшла від управляючої компанії «ЛУКОЙЛ».
   Спориться робота і в цеху розливу вуглеводнів виробництва етилену і поліетилену, де розміщені резервуарний парк, зливо-наливні естакади, обмережені технологічними трубопроводами, по яких подається сировина на печі піролізу. Згідно з вищезгаданим інвестпроектом, тут теж має бути проведена значна реконструкція, оскільки раніше в структурі сировини, що використовувалася в процесі піролізу, домінувало дизпаливо, а тепер з відновленням роботи етиленової установки воно взагалі не використовуватиметься для переробки.
   – Незначну кількість дизпалива ми все одно повинні закупити, бо воно потрібне буде для пуску установки, – пояснює заступник началькика цеху розливу вуглеводнів Роман Слюзар. – Але коли установку виведемо на нормальний режим роботи, то тоді в процесі піролізу воно вже не використовуватиметься, а передусім перероблятиметься газова сировина з використанням ШФЛВ і, можливо, у незначній кількості прямогонний бензин. Тому і проводиться у нас на виробництві така досить масштабна реконструкція, модернізовуються окремі вузли, монтується нове обладнання, прокладаються нові та ремонтуються старі ділянки технологічних трубопроводів, виконуються електротехнічні та інші роботи.
   – Якщо їх ще є дуже багато, то кажуть кінця-краю не видно. А у вашому цеху, особливо у відділенні розливу зріджених вуглеводневих газів, бачу, чимало вже зроблено для того, щоб етиленова установка отримувала з кулеподібних резервуарів газову сировину.
   – За великим рахунком, наш резервуарний парк практично вже готовий приймати газову сировину. В 441 корпусі всі 12 кулеподібних резервуарів реконструйовані під зберігання газової сировини та термоізольовані спеціальним керамостійким матеріалом. Також вони перепаспортизовані з робочого тиску 6 кг на робочий тиск 9 кг. Вже проведено випробування цих резервуарів під робочим тиском 9 кг, в результаті яких ми переконалися в їхній повній готовності до приймання газової сировини.
   Буквально за останні два місяці було виконано чималий обсяг робіт і на чотирьох кулеподібних резервуарах (позиція Е-70/5-8) в 440 корпусі. Їх ми теж переводимо на зберігання газової сировини. І на сьогодні на ці резервуари Київським інститутом проблем міцності вже видано відповідні паспорти, які засвідчують, що ці ємності можуть використовуватися для зберігання газової сировини з робочим тиском 9 кг.
   Для нанесення керамоізоляції на реконструйовані під газову сировину кулеподібні резервуари 440 корпусу (а це кілька шарів термостійкої ізоляції загальною товщиною 1,2 мм) було задіяно спеціалізовану львівську фірму, яка цього тижня завершила свою роботу і вона була прийнята відділом капітального будівництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», про що складено відповідний акт.
   – А роботи з реконструкції зливо-наливних естакад, монтажу нового обладнання, окремих ділянок технологічних трубопроводів та інші у вашому цеху ще продовжуються?
   – Так. Обсяг робіт для повної реалізації інвестпроету, спрямованого на збільшення переробки газової сировини до 35 тисяч тонн в місяць ще є потрібно виконати чималий. Але сьогодні в нашому цеху передусім все робиться для того, щоб завершити реконструкцію необхідних вузлів, зливо-наливних естакад і трубопроводів та забезпечити можливість надходження газової сировини на печі піролізу. Відповідно до уточнених завдань, подати її туди ми повинні бути готові до 20 листопада.
   – І цього реально можна домогтися?
   – На сьогодні у нас є технологічні можливості задіяти в роботу чотири кулеподібні резервуари 441 корпусу та одну зливо-наливну естакаду, використовуючи для транспортування по технологічному трубопроводі газової сировини до печей піролізу наявне насосне обладнання. Для герматичного зливу з цистерн зріджених вуглеводневих газів вже можемо використовувати змонтовані на естакадах два нових поршневих компресори та один гвинтовий компресор виробництва німецької фірми MAVEG.
   – Тобто наприкінці листопада слід очікувати пуску етиленової установки?
   – Ми всі на це сподіваємося і все для цього робиться. І, наскільки мені відомо, на перших стадіях пуску виробництва етилену і поліетилену, у зв’язку з тим, що роботи з реалізації інвестпроекту проекту «Збільшення переробки газової сировини до 35 тис. тонн в місяць з використанням ШФЛВ» продовжуватимуться, планується переробляти від 5 до 10 тис. тонн газової сировини в місяць. А після виконання всіх робіт, пов’язаних з цим інвестпроектом, буде можливість збільшити обсяг переробки газової сировини до 35-38 тонн в місяць.

   Розмову вів Василь Ткачук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor