Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Держава виконала зобов’язання щодо погашення заборгованості з відшкодування ПДВ калуським нафтохімікам

   Ще донедавна питання погашення заборгованості з відшкодування державою податку на додану вартість (ПДВ) вітчизняним товаровиробникам було актуальним і часто ставало причиною різних непорозумінь стосовно того чи іншого підприємства. Серед них згадувалося і наше товариство «КАРПАТНАФТОХІМ», яке в силу об’єктивних причин, пов’язаних із складною ситуацією на ринку нафтохімічної продукції, наразі знаходиться в стані тимчасового простою.
   Оптимізму щодо відновлення роботи виробництв підприємства колективу калуських нафтохіміків і жителям регіону додало те, що у квітні 2013 року між Кабінетом міністрів України та ВАТ «ЛУКОЙЛ» був підписаний Меморандум про порозуміння щодо діяльності українських підприємств Групи «ЛУКОЙЛ» – ПрАТ «ЛУКОР» і ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». У ньому знайшло своє відображення і питання погашення заборгованості з відшкодування державою підприємствам податку на додану вартість.
   Наскільки ефективною виявилася робота відповідних державних структур щодо вирішення цього проблемного питання, як складається ситуація на сьогоднішній день, ми поцікавилися в головного бухгалтера ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ростислава Кулика та виконувача обов’язки начальника Калуської ОДПІ Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області Михайла Князевича.
   – На виконання умов Меморандуму про порозуміння керівниками і спеціалістами нашого представницького офісу в місті Києві, ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і податкових органів місцевого і державного рівнів проведено великий обсяг роботи щодо максимального погашення підприємству існуючої заборгованості з ПДВ, – констатував Ростислав Васильович. – Реальним результатом цього стало надходження на рахунок ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» коштів, заборгованих з відшкодування ПДВ, в розмірі понад 1 млрд. грн. Тобто сьогодні можна констатувати, що сума ПДВ, яка була можлива до відшкодування, нашому підприємству повернута в повному обсязі.
   У даний час спільно з керівництвом Калуської об’єднаної державної податкової інспекції продовжується робота щодо врегулювання питань поточного бюджетного відшкодування ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» податку на додану вартість.
   – Відповідно до чинного Податкового кодексу України, працівниками Калуської ОДПІ впродовж кількох останніх місяців вжито всі можливі заходи для прискорення погашення заборгованості з відшкодування ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» податку на додану вартість, – говорить Михайло Князевич. – Зокрема, було проведено зустрічні звірки з контрагентами щодо підтвердження сум ПДВ до відшкодування «КАРПАТНАФТОХІМу», проаналізовано рішення судових органів щодо можливості відшкодування підприємству окремих так званих спірних сум ПДВ. В результаті такої кропіткої роботи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повернуто більш як 1 млрд. грн., що повністю відповідає розміру заборгованості, яка була можлива до відшкодування.
   Спеціалістами нашої інспекції також продовжується робота, спрямована на підтвердження та відшкодування сум ПДВ, які були заявлені «Капратнафтохімом» за поточний період.

   Записав Василь Голинський.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor