Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Роботі екструзійних нафтохіміки вивчали в Австрії

   Нещодавно з австрійського міста Петтенбах повернулась група спеціалістів цеху з виробництва виробів з поліхлорвінілової смоли суспензійної – заступник начальника цеху (технолог) Петро Іванцівський, майстер з налагоджування (машин і автоматичних ліній з виробництва виробів із пластмас) Олександр Марков та машиніст екструдера Ігор Винник, які з 6 по 13 травня проходили теоретичний і практичний курси вивчення процесу виробництва виробів із ПВХ-С (віконного профілю) на фірмі «Gruber Extrusion». Своїми враженнями про перебування в Австрії з кореспондентом "КН" поділився Петро Іванцівський.
   – Хочу почати з того, що австрійська фірма «Gruber Extrusion», яка займається розробкою, виготовленням та збутом екструзійного інструменту, є провідною в своїй галузі, – зазначив Петро Михайлович. – Тож ми мали можливість одержати теоретичні і практичні навики роботи на екструзійних лініях під керівництвом кваліфікованих спеціалістів. Велике значення має і те, що екструзійний інструмент, наявний в нашому цеху, також виготовлений фірмою "Gruber Extrusion". Це обладнання (фільєра, калібр, бленди), яке відповідає за геометрію готового виробу. Ми побачили весь виробничий цикл виготовлення, тестування та доведення до кінцевих характеристик, що обов’язково нам згодиться в подальшому при його виборі.
   Перед тим, як його виготовити, із замовником обговорюються всі параметри майбутнього інструменту. Остаточним документом для його виготовлення є креслення профілю, завізоване замовником. Конструкторський відділ розробляє робочі креслення фільєри, калібратора і блендів відповідно до європейських норм і новітніх розробок в галузі екструзії. Потім виготовлені фільєру, калібратор і бленди на дільниці вхідного контролю перевіряють на відповідність розробленим робочим кресленням. Надалі екструзійний інструмент, який пройшов дільницю контролю, встановлюється на екструзійну лінію і запускається в роботу зі стандартними технологічними параметрами для даного виду профілю.
   Після пробного запуску спеціаліст аналізує отримані зразки профілю і вирішує, яку корекцію екструзійного інструменту необхідно зробити. Потім ці зразки аналізуються, проводиться повторна корекція інструменту і т. ін. В кінцевому результаті готовий екструзійний інструмент складається в дерев’яну тару і відправляється замовнику.
   Про все це я розповів детально так тому, щоб зрозуміти, які високі вимоги пред’являє фірма до свого продукту. Інструмент достатньо оптимізований, оскільки проводиться його багаторазове контрольне випробовування в присутності спеціаліста від замовника.
   – Крім виготовлення інструменту, фірма «Gruber Extrusion» займається навчанням спеціалістів з виготовлення віконного профілю.
   – Ми пройшли такі навчання. В теоретичній частині курсу ознайомились з будовою екструдерів, конструкцією шнеків, впливом конструкції шнеків на процес екструзії. Розглянули питання впливу компонентів ПВХ-композиції на якість профілю. Також обговорили особливості процесу змішування композицій на основі ПВХ-С та проблеми, які можуть виникати, методи їх усунення.
   На практичному навчанні ми проводили монтаж, демонтаж екструзійного інструменту, запускали та зупиняли екструзійні лінії, настроювали та контролювали технологічні параметри процесу екструзії. Ознайомились з особливостями виробництва головних віконних профілів, порядком дій обслуговуючого персоналу під час пуску, роботи та зупинки екструзійних ліній.
   Після закінчення навчання ми отримали сертифікати про успішне проходження курсу «Інструмент для екструзії профілю».

   Дмитро Іванців.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor