Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

У Китаї з'явились підробки продуктів "ЛУКОЙЛу"

   На території Китайської Народної Республіки здійснюється реалізація фасованої масляної продукції, форма ємностей якої, колірна гама етикеток, а також зображена на них інформація, у тому числі й логотипи, дуже подібні до товарних упаковок, які використовуються підприємствами ВАТ «ЛУКОЙЛ».
   Так, в одному з магазинів на ринку автозапчастин у місті Сіань у продажі з'явилась продукція, яка реалізовується під товарним знаком «LUKOII». Крім цього, на інтернет-сайті в мережі інтернет за адресою: http://lukoiichina.com/contact.asp використовується фірмова символіка ВАТ «ЛУКОЙЛ», а світлини керівників, адміністративних будинків і різних об'єктів компанії рекламуються під логотипом, схожим до товарних знаків ВАТ «ЛУКОЙЛ».
   Прес-служба ВАТ «ЛУКОЙЛ» звертає увагу ділового співтовариства на те, що розміщена й мережі інтернет інформація за адресою: hitp://iukoiichina. corn/contact, asp. може ввести в оману споживачів, які користуються рекламованою на цьому сайті продукцією «ЛУКОЙЛу».
   У зв'язку із цим прес-служба ВАТ «ЛУКОЙЛ» заявляє, що цей інтернет-сайт і розрекламована з його допомогою продукція не мають ніякого відношення ні до самої компанії, ні до інших організацій групи «ЛУКОЙЛ», ні до виробленої ними продукції. Компанія не несе жодної відповідальності за можливі небажані наслідки, які можуть виникнути в результаті комерційних спілкувань з особами, чиї контактні дані вказані на згаданому, ВАТ «ЛУКОЙЛ» залишає за собою право використовувати всі передбачені діючим законодавством заходи щодо захисту прав і законних інтересів компанії.
   Прес-служба компанії нагадує, що проведення й продаж масел під товарними знаками ВАТ «ЛУКОЙЛ» здійснює його дочірнє товариство – « ЛЛК-ІНТЕРНЕШНЛ» - http://www.lukoil-masla.ru/.

   Прес-служба ВАТ «ЛУКОЙЛ».

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor