Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Нафтохіміки зберігають статус сумлінного платника податків

   Як це не прикро визнавати, але ту і справді маловтішну ситуацію, коли основні виробництва "КАРПАТНАФТОХІМу" через низку об'єктивних причин сьогодні знаходяться у режимі простою, окремі особи використовують для всіляких домислів та критики підприємства і його інвестора. При цьому забувається, що робота виробництв, яка забезпечує випуск продукції, потрібна не лише їх колективам, а й підприємствам-партнерам, місту, регіону та й більшості тих калушан, які зайняті у сферах торгівлі, бізнесу. Зрештою, уже давно у місті говорять, що коли зупиняється "хімія", то завмирає і Калуш.
   І все ж… Коли комусь все-таки хочеться в черговий раз здобути дешевий авторитет на висловлюваннях про стан справ на нафтохімічних підприємствах, то варто, мабуть, на сторінках нашого тижневика мовою цифр переконати усіх у тому, що навіть у нинішні непрості часи підприємства "КАРПАТНАФТОХІМ" та "ЛУКОР" залишаються основними наповнювачами бюджету міста Калуша та сплачують усі необхідні податки і платежі у державну скарбницю, а також Пенсійний та інші фонди.
   За наданою у бухгалтерії підприємств інформацією, до міського бюджету від його нафтохімічних підприємств у цілому за 2012 рік поступило понад 42 млн. гривень. В основному ці кошти надійшли у міську скарбницю у виді податку із зарплати працюючих (20 млн. грн.), плати за землю (21 млн. грн.) та інших платежів. До державного бюджету у минулому році від підприємств "КАРПАТНАФТОХІМ" і "ЛУКОР" надійшло близько 34 млн. гривень.
   Виконали підприємства усі свої зобов'язання щодо забезпечення так званих позабюджетних платежів. Зокрема, до Пенсійного фонду за цей період поступило 56.8 млн. гривень, у Держстрах – 2,85 млн. гривень, Фонд соціального страхування інвалідів – 2,1 млн. гривень. У цілому сума усіх податків і платежів від калуських нафтохімічних підприємств склала за минулий рік 138,5 млн. гривень.
   А ще варто згадати й про те, що, згідно з угодою про співпрацю між ВАТ "ЛУКОЙЛ" та Івано-Франківською областю, калуські підприємства минулого року реалізували декілька соціальних проектів у місті Калуші та обласному центрі, на що було витрачено близько 7 млн. гривень. За ці кошти були продовжені роботи з реконструкції концертної зали, підтримувалася діяльність льодової арени, поліпшувалося матеріальна база політехнічного коледжу і школи-ліцею №10 у місті Калуші, придбано комплекту котельню для Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру та інше.
   Мало це чи багато у час, коли у державі не працює більшість промислових підприємств, коли число пенсіонерів та інших категорій непрацюючих уже стало переважати тих, хто виробляє хоч якісь матеріальні блага? І це при тому, що в останні три місяці року виробництва "КАРПАТНАФТОХІМу" знаходилися у стані простою.
   На жаль, не змінилася  ситуація на краще і в січні 2013 року. Виробництва не працюють, але працівникам виплачується заробітна плата, зберігаються робочі місця, підтримується у робочому стані обладнання. А ще підприємства і надалі зберігають статус сумлінних платників податків та інших платежів. Тож, чи не є названі вище цифри і факти беззаперечним аргументом того, що "КАРПАТНАФТОХІМ" і "ЛУКОР" потрібні і місту, і державі? Тому замість критики й оприлюднення неправдивої інформації їх колективи сьогодні, як ніколи, потребують підтримки і допомоги як на рівні держави, так і від громадськості.

   Анатолій Гетьманчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor