Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

"Робиться все для того, аби після зими виробництва запрацювали"

   Минулого тижня у ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ПрАТ "ЛУКОР" перебував представник президента ВАТ "ЛУКОЙЛ" в Україні Сергій Чмихалов, який провів кілька нарад із заступниками генеральних директорів двох підприємств та керівниками основних служб.
   На цих зібраннях були розглянуті та обговорені заходи щодо поліпшення економічного стану підприємств. Тобто мова велася про те, що ще можна зробити, аби знизити витрати на виробництво та підвищити продуктивність праці.
   – Це потрібно для того, – наголошувалося учасниками наради, аби після завершення зимового періоду відновити роботу виробництв.
   Особливі надії на зменшення витрат на виробництво у колективі нафтохіміків покладають на зміну структури сировини піролізу на установці етилену, про що присутніх поінформував заступник генерального директора –головний інженер ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Василь Кисиличак. Суттєве збільшення переробки газових сумішей замість більш дороговартісного дизельного палива дозволить поліпшити і економічні показники роботи як цього виробництва, так і підприємства в цілому. З метою детального обговорення цього питання і прийняття відповідного рішення 29 листопада у Москві відбудеться нарада за участю спеціалістів ВАТ "ЛУКОЙЛ" та німецької фірми "Лінде", за технологією якої і була споруджена установка етилену. Безпосередню участь у цій нараді візьме і головний інженер "КАРПАТНАФТОХІМу".
   З метою поставки на підприємство необхідної кількості газових сумішей для забезпечення роботи установки етилену планується провести переговори з підприємствами-партнерами в Росії та Білорусі. Задля цього силами самих калуських нафтохіміків та підрядних організацій були капітально відреставровані на виробництві етилену і поліетилену кулеподібні резервуари для зберігання необхідної кількості газових сумішей.
   Після завершення однієї із нарад С.Чмихалов та В.Кисиличак відвідали виробництво етилену і поліетилену , аби оцінити там зроблене. Після огляду стану резервуарного парку вони побували і в операторній управління технологічним процесом, де кілька тижнів тому у ході проведення планового капітального ремонту була проведена заміна діючої раніше системи АСУТП-ПАЗ німецької фірми Simens, яка відпрацювала свій ресурс, на найновішу систему японської фірми Vokogama. На думку Сергія Чмихалова, який знайомий з роботою аналогічних підприємств Європи, нова система управління на виробництві етилену є на рівні найсучасніших світових розробок. Відповідає цьому статусу і дизайн реконструйованого приміщення операторної.
   – Усі ці позитивні моменти поліпшенні роботи обладнання, ведення технологічного процесу, культури виробництва, – відзначав Сергій Вікторович, – засвідчують, що компанія "ЛУКОЙЛ" зацікавлена у відновлені роботи виробництв, розраховуючи у цьому на високу кваліфікованість наших кадрів та компетентність керівництва нафтохімічного комплексу.

   Наш кор.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor