Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

На Калуській ТЕЦ до початку опалювального сезону підготувалися

    Чим менше залишається днів до передбаченої дати офіційного початку опалювального сезону, тим частіше проводяться на різних рівнях наради з приводу підготовки до нового осінньо-зимового періоду теплокомунальних підприємств та їхніх розрахунків за спожитий газ. За півмісяця до того дня, коли в оселі калушан мали би подати теплофікаційну воду, якщо звісно початок опалювального сезону в Калуші не перенесуть на пізніше через недостатньо низьку на той час температуру повітря, ми поцікавилися станом підготовки технологічного обладнання і тепломереж Калуської ТЕЦ до роботи взимку.
   – Намічені обсяги і переліки робіт з ремонту основного обладнання теплолоелектроцентралі для того, щоб своєчасно можна було почати виробляти теплофікаційну воду для обігріву житлових будинків та приміщень бюджетних установ міста, ми практично вже виконали, – констатував головний інженер виробничої філії ДПЗД «Укрінтеренерго» «Калуська ТЕЦ» Богдан Довбенко. – Зокрема, проведено капітальний ремонт котла №1 з відновленням обладнання пилосистем, заміною стельового перегрівача, водяних економайзерів І і ІІ ступенів, тяго-видувних механізмів та частковою заміною його екранів. Так само капітально відремонтовано котел №2.
   Що стосується котлів №3 і №4, то виконано в повному обсязі поточний ремонт цього обладнання. Також проведено поточний ремонт турбогенератора №2 із заміною частини лопаток в циліндрах низького тиску. Іншу частину лопаток в циліндрах цього турбогенератора плануємо замінити наступного року. Турбогенератор №1 зараз виведений в ремонт, який до початку опалювального сезону завершимо, оскільки тут передбачений до виконання незначний обсяг робіт. Турбогенератори № 3 і №4 у нас перебувають в резерві й експлуатувати їх при роботі ТЕЦ на низьких теплових навантаженням наразі немає потреби.
   З допомогою фахівців стороннього спеціалізованого підприємства та представника Запорізького трансформаторного заводу виконано цього року капітальний ремонт трансформатора зв’язку №2. А нещодавно на Калуській ТЕЦ розпочались роботи з модернізації градирні. Розпочинати їх влітку буро не резонно, оскільки в цей період буває дуже жарко, а також гірше охолоджується вода. Зараз на градирні вже проводиться демонтаж обшивки, яка повністю буде поміняна на нову. Заплановано також виконати роботи з підсилення каркасу градирні, замінити при потребі окремі металеві конструкції, встановити нові, модернізовані сопла, зрошувач, каплеуловлювач тощо.
   Звісно, що повністю модернізацію градирні в поточному році ми не завершимо. Проведення приблизно 50 відсотків всіх робіт з її реконструкції, кошторисна вартість яких складає 8 млн. грн., забезпечуватиметься в 2012 році.
   – Всі вищезгадані вами ремонтні роботи, крім капітального ремонту трансформатора зв’язку №2, виконувалися і продовжують виконуватися тільки працівниками теплоелектроцентралі?
   – До проведення модернізації градирні залучено на тендерній основі спеціалізоване підприємство "Південьтехенергомонтаж". Спеціалісти цього підприємства також брали участь в ремонті котла №4. А всі решта ремонтні роботи ми виконували власними силами. До структури Калуської ТЕЦ входять цех централізованого ремонту з штатною чисельністю близько 120 працівників, цех спецробіт, електроцех та інші цехи, де невеликі ланки ремонтного персоналу, тому немає потреби залучати до ремонтів багато сторонніх працівників. За допомогою до фахівців сторонніх фірм звертаємося лише у випадку необхідності проведення якихось спеціальних, специфічних робіт, які не можемо виконати власними силами або не маємо ліцензії на їх виконання.
   – Крім технологічного обладнання, Калуська ТЕЦ має на своєму балансі магістральні тепломережі, які повинна обслуговувати, ремонтувати, ізолювати. Який стан їхньої готовності до початку опалювального сезону?
   – Гідравлічне випробовування всіх мереж, по яких транспортується теплова енергія до виробництв та інших структурних підрозділів ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ЗАТ "ЛУКОР" та повертається на ТЕЦ конденсат, ми провели разом з нафтохіміками ще навесні та виявлені певні дефекти ліквудували. Крім того, їх повторне гідравлічне випробування провели 13 вересня. Наступного дня ми провели гідравлічне випробування тепломережі, що пролягає від ТЕЦ до границі передачі теплофікаційної води в мережі та теплопункти КП "Водотеплосервіс". Випробовування проводилося під тиском 12 атмосфер і засвідчило, що щільність нашої мережі та надійність всієї схеми теплофікації.
   Крім того, ми провели промивку бойлерів, замінили неефективні їхні конденсатні насоси, ізолювали окремі ділянки тепломереж, де "попрацювали" крадії металу. Тобто я сьогодні можу сказати, що до початку опалювального сезону Калуська ТЕЦ технічно готова, якщо не брати до уваги ще не повністю виконаний один з пунктів припису Держінспекції з експлуатації електричних станцій і мереж, згідно з яким на ТЕЦ має бути створений необхідний запас мазуту для її роботи упродовж 10 днів.
   – А як виглядає ситуаціє з розрахунками КП "Водотеплосервіс" з Калуською ТЕЦ за надані послуги з виробництва теплофікаційної води для потреб мешканців Калуша та бюджетних установ міста і вашого підприємства за спожитий комунальний газ.
   – Калуська ТЕЦ немає жодної заборгованості ні за використаний газ, ні за будь-що інше. А договори на постачання від Калуською ТЕЦ теплової енергії зараз зацікавлені в ній юридичні особи укладають безпосередньо з ДПЗД "Укрінтеренерго", оскільки ми є його виробничою філією. І найбільшим боржником за спожиту від Калуської ТЕЦ теплову енергію продовжує залишатися КП "Водотеплосервіс". Його загальна заборгованість вже зросла до 65 млн. грн., причому 24,3 млн. грн. складає борг КП "Водотеплосервіс" за останній опалювальний сезон.
   – Комунальні підприємства міста, які надають послуги мешканцям Калуша, злісних неплатників подають до суду і відповідно до прийнятих ним рішень заставляють погашати свою заборгованість. Знаю, що використовувався аналогічний метод для повернення КП "Водотеплосервіс" заборгованих ним коштів за спожите тепло від Калуської ТЕЦ, але й судові рішення не виконувалися …
   – З приводу виконання КП "Водотеплосервіс" своїх договірних зобов’язань в частині оплати за надані Калуською ТЕС послуги , а також обговорення інших питань, пов’язаних з початком в Калуші опалювального сезону цими днями відбудуться в Києві переговори за участю керівництва ДПЗД "Укрінтеренерго", начальника його виробничої філії "Калуська ТЕЦ" Сергія Тарана та міського голови Калуша Ігоря Насалика та директора вищезгаданого міського комунального підприємства Ігоря Яковини. На них, гадаю, будуть прийняті якісь компромісні рішення.

    Розмову вів Василь Ткачук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor