Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Представники сільських громад Рожнятівщини були гостями калуських нафтохіміків

    Судячи з усього, керівництво товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» готове усіма можливими методами довести перш за все громадам сіл Верхнього Струтина, Нижнього Струтина і Ясиновця з Рожнятівщини, що їхній інвестиційний проект з розробки Верхньострутинського родовища кам’яної солі буде екологічно безпечним і принесе економічну користь не лише підприємству, а й усім мешканцям цих сіл і району в цілому. Саме з цією метою 26 вересня на виробництвах ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» на запрошення його керівництва побували голови, депутати, активісти цих сільських рад та представники деяких інших сіл району.
   У цілому ж до прохідної підприємства прибуло близько 30 активних представників громади Рожнятівщини. Тут їх зустріли заступник генерального директора, головний інженер «КАРПАТНАФТОХІМу» Георгій Кунєв та спеціалісти технічного і виробничого відділів.
   Після проведено для гостей короткого інструктажу з правил техніки безпеки, їх «озброїли» обов’язковими на нафтохімічному підприємстві касками та протигазами та господарі стали знайомити із специфікою своїх виробництв.
   – А розпочнемо нашу екскурсію, – розповідає Георгій Кунєв, – зі знайомства з нашим останнім реалізованим інвеспроектом, яким є виробництво полівінілхлориду суспензійного (ПВХ-С). – Його потреба для підприємства полягає насамперед у тому, що ми з’єднали усі технологічні процеси в один, так би мовити, ланцюг і вийшли на випуск готових продуктів, де ПВХ-С посідає визначальне місце.
   Зі слів Георгія Петровича представники сільських громад Рожнятівщини також дізналися про те, якими були на місці новозбудованих виробництв ПВХ-С та хлору і каустичної соди мембранним методом (ХіКС-М) попередні установки і наскільки сьогодні докорінно вирізняється екологічний стан як на території виробництв, так і за її межами.
   Почуте, а ще більш побачене, судячи з усього, неабияк вразило екскурсантів, адже більшості із них калуська «хімія» відома з часів 70-80-их років минулого століття, коли тут за старими радянськими технологіями працювали тисячі мешканців Калущини та сусідніх районів, а питанням екології приділялася дуже мала увага. Тож не випадково старші за віком члени делегації згадували з сумом ті часи, адже тодішня робота на КХМК – «Хлорвінілі» добре відома і для їх односельців.
   – Тепер зовсім не те, – говорить п.Надія (с.Нижній Струтин). – А мій брат тут колись своє здоров’я через той хлор втратив…
   У представників сільських громад було чимало запитань до нафтохіміків. Були серед них і такі, на які непросто було відповісти Г.Кунєву на іншим спеціалістам підприємства. Так, приміром, одного з найповажніших за віком чоловіка цікавило, що буде з підприємством і усіма працюючими, коли, не дай Боже, ракета сюди впаде…
   На це та ряд інших цікавих і взаємокорисних запитань відповідь давали часто гуртом. Але у більшості вони стосувалися майбутнього родовища і чому калушани хочуть його розробляти.
   Відповідаючи на це справді актуальне для усіх запитання Георгій Кунєв сказав, що, незважаючи на усі фінансові, організаційні та технологічні зусилля, що вживаються для оновлення і розвитку підприємства, поки що його економічні показники не радують, що змушує шукати шляхи поліпшення роботи.
   – А останнім часом нам стало зрозумілим, – продовжував головний інженер «КАРПАТНАФТОХІМу», – що якщо не вжити дієві заходи, то можлива зупинка виробництв. Бо ніхто не дозволить працювати зі збитками. У той же час наше новозбудоване виробництво ХіКС-М кожен день потребує до тисячі тонн кам’яної солі, яка нині завозиться аж з Луганської області. У підсумку –100 млн. доларів збитків за рік. Тож можна з впевненістю сказати, що без розробки місцевого розсолопромислу на колектив підприємства, де нині працює більше трьох тисяч людей, очікує його зупинка.
   Отримали представники Рожнятівщини і відповіді на інші запитання, що стосувалися як ймовірних екологічних проблем, так і допомоги калуських нафтохіміків у вирішенні нагальних соціальних проблем громад Верхнього Струтин, Ясиновця, Нижнього Струтина та району в цілому.
   У ході перебування в корпусах виробництва ПВХ-С були у них і запитання стосовно цієї нової продукції нафтохіміків, але все-таки більшість членів делегації цікавило те, як виглядає і працює установка хлору і каустичної соди. Тож прямуємо у бік цього виробництва…
   Його начальник Іван Підсадюк передусім запросив гостей у зал електролізу, зауваживши, що раніше ця стадія виробництва була найбільш небезпечною для працюючих і вхід стороннім сюди був заборонений. Тепер же тут умови праці є безпечними, а процес виробництва – автоматизований.
   Побували представники сільських громад і на складі солі, яку кожен із присутніх брав у долоні, порівнюючи з тою, що знаходиться у надрах їх Рожнятівщини. Відвідали гості й заводську лабораторію, де її керівник Любов Проник розповіла про те, які тут ведуться лабораторні дослідження, за якими параметрами і який вплив мають виробництва «КАРПАТНАФТОХІМу» на навколишнє середовище.
   – А вже очищену воду можна пити?, – хтось поцікавився із присутніх.
   – Можна, – відповіла без вагань Любов Богданівна.
   Після завершення майже тригодинної мандрівки територією двох виробництв гостям із Рожнятівщини було запропоновано за їх згодою побувати і на інших, в тому числі й на очисних спорудах. Але врешті обмежилися переглядом короткої презентації підприємства, в ході якої Георгій Кунєв ще раз поінформував представників сільських громад про екологічну безпечність розробки Верхньострутинського родовища кам’яної солі та про вигідність цього інвестпроекту для сільських громад.

    Анатолій Гетьманчук.

 

    P.S. 30 вересня на сесії Івано-Франківської обласної ради очікується розгляд питання про надання дозволу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» на розробку Верхньострутинського родовища, яким буде це рішення – передбачити важко. Але, як справедливо зауважив на завершення цієї своєрідної екскурсії на виробництвах «КАРПАТНАФТОХІМу» голова сільської ради села Сваричів Михайло Рибчак, що коли б ось так в автобусах привезти на підприємство усю громаду сіл, то проблем із наданням дозволу не було б…
   Ну що ж, залишається вірити, що як висловлені нафтохіміками аргументи у цей день, так і у ході попередніх публічних заходів знайдуть розуміння у мешканців сіл Рожнятівщини і вони погодяться на співпрацю з нафтохіміками Калуша.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor