Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Дітвора та молодь на День нафтохіміка розважатимуться

   Цього року День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості чи не найбільше запам’ятається дітям працівників ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ПрАТ «ЛУКОР» та усім юним калушанам, які зможуть 9 вересня прийти в обідню пору на площу Героїв. Для них тут буде організована цікава й багата на сюрпризи святкова розважальна програма, яка розпочнеться о 13-ій годині.
   Директор ПК "Мінерал" Алла Терещенко повідомила, що організаторам свята допомагатимуть працівники цього закладу культури. Що ж відбуватиметься цього недільного дня на площі?
   Діти матимуть змогу бути учасниками конкурсних програм. Для них, зокрема, буде організовано лото-забаву, де розігруватимуться цікаві призи. Забавлятимуть малечу ляльки-велетні, а артисти Тернопільського академічного театру актора і ляльки виступлять з виставою "Гусеня".
   Ось уже кілька років поспіль "КАРПАТНАФТОХІМ" опікується юними калуськими артистами зразкової дитячої студії "Ліра" (керівник – Оксана Лісовська), фінансово підтримуючи їх у поїздках на різноманітні фестивалі не тільки в Україні, а й у Росії.
   Зовсім недавно підприємство було спонсором участі вихованок "Ліри" Соломії Жекало, Христини Дутчак та Влади Кулик у фестивалі "Всі ми діти твої, Україно", який проводився в Українському дитячому центрі "Молода гвардія", що на Одещині. Дівчатка своїх меценатів не підвели й привезли з фестивалю переможні дипломи. А ще вони завжди готові виступити для своїх спонсорів з концертною програмою. Ось і на площі Героїв у день проведення дитячого свята нафтохіміки знову зможуть зустрітися з цими обдарованими вокалістками.
   А днем раніше, тобто у суботу, 8 вересня, молодь Калуша зможе розважитись на дискотеці на площі Героїв з 19.00 до 23.00 разом з відомими ді-джеями і пі-джеями та популярним столичним гуртом «Київ-Електро».

   Ліда Мичко.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor