Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Поїздка у Білорусь обнадіяла виробників каустичної соди

   Як уже повідомлялося в одному з попередніх номерів "КН", однією з причин призупинення роботи виробництв ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" було те, що у листопаді-грудні 2013 року склалася критична ситуація з реалізацією продукції, особливо каустичної соди, коли стало уже неможливим накопичувати її на складах. Такий стан справ змусив керівництво підприємства шукати нові ринки збуту продукції, тобто віднаходити такі фірми, які нині працюють і потребують продукцію калуських нафтохіміків.
   Саме з такою метою у період з 20 по 24 січня у Республіці Білорусь перебували виконуючий обов'язки начальника відділу поставок сировини та реалізації готової продукції Роман Псюк і провідний спеціаліст цього відділу Роман Дзюбановський. Після їх повернення на підприємство кореспондент "КН" зустрівся з Романом Михайловичем і попросив розповісти про результати поїздки.
   – У цілому вони є позитивними, бо не тільки вдалося продовжити співпрацю зі старими нашими партнерами, а й налагодити нові зв'язки, які, надіємося, будуть результативними, особливо щодо збуту каустичної соди, розповідає Р. Псюк. – Таких попередніх домовленостей, зокрема, ми досягли у ході зустрічі у Мінську з керівництвом підприємства "БелЕнергоСнабКомплект", яке належить Міністерству енергетики Республіки Білорусь.
   Позитивними були результати зустрічі і перемовин з представниками ВАТ "Нафтан" з міста Новополоцька, з яким ми уже співпрацювали й раніше і яке готове продовжити з нами партнерські зв'язки.
   Маємо також великі надії на те, що наші пропозиції щодо поставки каустичної соди будуть підтримані керівництвом підприємств "Могильовхімволокно", Гомельського жирового комбінату та Мозирського НПЗ, з представниками яких ми теж зустрічалися.
   Хочу також сказати, що в ході поїздки ми спілкувалися і мали в Мінську зустрічі з керівниками товариства "ЛУКОЙЛ-Білорусь", яке займається на теренах республіки реалізацією паливно-мастильних матеріалів через мережу власних АЗС. Саме допомога і підтримка цього підприємства може відіграти вирішальну роль у налагоджені зв'язків з новими партнерами, зважаючи на високий імідж підприємств компанії "ЛУКОЙЛ" у Білорусії.
   – Які аргументи вами висловлювалися в ході зустрічей з представниками вищеназваних підприємств?
   – Найперше, що наша каустична сода за якістю є однією з найкращих у Європі. Підтверджували свої слова інформацією про те, коли і за якою технологією наша установка збудована, хто є ліцінзіатором. Важливо у ході переговорів було й те, як ми відвантажуємо продукцію і доставляємо споживачам, хто є нашими партнерами.
   – Що особливо вразило у ході поїздки?
   – Що усі ці підприємства, незважаючи на дещо застарілі технології і обладнання, працюють. Здивувала, а ми їздили автомобілем, якість білоруських доріг, чистота узбіч, незважаючи на зимовий період. А ще в ході усіх зустрічей атмосфера була діловою і дружньою.

   Записав Анатолій Гетьманчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor