Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Основна подія 2011 року – пуск нового виробництва

    Саме такої думки дотримується переважаюча більшість читачів нашого тижневика, оцінюючи рік минулий.
   Адже з введенням у дію сучасного виробництва полівінілхлориду суспензійного у складі товариства "КАРПАТНАФТОХІМ" Україна отримала дуже важливу полімерну продукцію, яку до цього часу доводилося експортувати.
   Не менш вагомим аргументом на користь нового виробництва є те, що з його пуском усі підрозділи "КАРПАТНАФТОХІМу" стали працювати в єдиному технологічному циклі. Разом із тим асортимент продукції нафтохімічного комплексу поповнився готовим і конкурентоздатним на ринку продуктом. А ще із веденням у дію нового виробництва Калуш і весь регіон отримали унікальну можливість для створення підприємств з переробки ПВХ-С у готові вироби.
   Яскравим свідченням того, що пуск виробництва ПВХ-С у складі "КАРПАТНАФТОХІМу" – подія неординарна і навіть історична, є і те, що ця установка була визнана державною комісією кращим збудованим промисловим об'єктом України у 2010 році.
   Отож, вітаємо будівничих нового виробництва і його нинішніх працівників з тим, що пуск установки полівінілхлориду суспензійного став подією №1 як для колективу підприємства, так і Калуша у 2011 році!

Інші важливі події 2011 року

    Серед інших подій, які залишили приємні спогади і викликали підвищений інтерес у колективах нафтохімічного комплексу та громади міста, за версією "КН", заслуговують уваги наступні:
   Січень. У медичних закладах Калуша впроваджено систему безкоштовного забезпечення хворих необхідними ліками.
   Березень. З майданчика розташування штабу державного підприємства "Національний центр поводження з небезпечними відходами", яке займалося вивезенням з Калуша гексахлорбензолу, було вивезено останній побутовий вагончик. Таким чином штаб припинив свою діяльність, але екологічні проблеми Калуша були ще не вирішенні.
   Квітень. Сильний та поривчастий вітер з дощем і снігом наробив шкоди та завдав матеріальних збитків жителям сіл Болохів, Степанівка, Сівка-Калуська, Голинь, Бабин Середній та інших.
   Травень. 25 травня о 01.00 калуськими нафтохіміками було отримано новий продукт – полівінілхлорид суспензійний (ПВХ-С).
   Червень. На конференції трудових колективів підприємств "КАРПАТНАФТОХІМ" і "ЛУКОР" їх перший керівник Сергій Чмихалов та голова об'єднаного профкому Олег Кушлик погодили і підписали нові Колективні договори на 2011-2013 роки.
   Серпень. У Києві у приміщенні готелю "Прем'єр-Палац" відбулася презентація калуськими нафтохіміками своєї нової продукції – ПВХ-С. У цьому закладі взяли участь керівники ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ", підприємств, які переробляють цю продукцію у готові вироби, журналісти столичних ЗМІ.
   Вересень. Під час святкування в Калуші Дня працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості України було встановлено рекорд України з випікання 20-метрового медівника, який учасники дійства з'їли за 18 хвилин.
   Жовтень. Жіноча футбольна команда "Нафтохімік", спонсорами якої є ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ", стала бронзовим призером чемпіонату України.
   Листопад. У центральному офісі "ЛУКОЙЛу" відбулися урочистості з нагоди 20-річчя компанії.
   Грудень. На завершальній стадії ведуться будівельно-монтажні роботи на установці з виробництва виробів з ПХВСС потужністю 20 тис. тонн у рік.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor