Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

В цеху з виробництва виробів з ПХВСС вже майже змонтовано шість технологічних ліній

    Як повідомив начальник відділу капітального будівництва ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Юрія Токарук, станом на 27 грудня 807Д корпус, де розміщуватиметься склад готової продукції, залишався єдиним серед інших об'єктів цеху з виробництва виробів з ПХВСС, де ще не виконані повністю загально-будівельні роботи. Однак, за його словами, вони там ведуться доволі інтенсивно, щоб 28 грудня були вже закінчені. Далі на черзі встановлення дверей і вікон.
   Набагато краще йдуть справи в головному 807 корпусі погонажних виробів з ПХВСС або екструзійному відділенні. Тут вже практично змонтовано шість технологічних ліній. На завершальному етапі проведення електромонтажних робіт, чим, крім механо-монтажних робіт, займаються фахівці фірми "Дунайводбуд-17" з м. Одеси. Монтаж вентиляційних систем проводять спеціалісти львівської фірми "Універсаліс". На завершенні в цьому корпусі обшивка його фасаду металевими профільними листами.
   Відзначив Ю. Токарук такий важливий момент завершального етапу будівництва важливого для "КАРПАТНАФТОХІМу" стратегічного об'єкта, як закінчення монтажу повітряних холодильників у 807Г корпусі, де в майбутньому розташовуватиметься відділення водопідготовки. Змонтовано тут також ємність демінералізованої води, встановлено теплообмінник і насосне обладнання, а до кінця року в цьому відділенні мають бути завершені й хімзахисті роботи.
   Добре йдуть справи у відділеннях дроблення і розпарки, де встановлена і змонтована певна частина обладнання. Однак в останньому ще не завершені незначні загальнобудівельні роботи.
   На завершенні роботи з вогнезахисту металоконструкцій приміщення центрального пульта управління цеху. Інтенсивно ведуться загальнобудівельні роботи на другому поверсі адміністративно-побутового корпусу, зокрема в побутових приміщеннях, де по-новому залиті бетоном підлоги, демонтовані старі й збудовані нові з сучасних матеріалів і за сучасними технологіями стінні перегородки.
   Ведеться зараз складна робота – будівництво приямка для демінералізованої води. Очікують монтажники на силоси, які виготовляють у ТзОВ "Завод "Техмаш".
   За уточненими даними начальника цеху з виробництва виробів з ПХВСС Романа Гургули, на екструзійних лініях ще бракує частини обладнання. Зараз в проектному відділі ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" розробляються проекти на виготовлення окремих компонентів екструзій них ліній. Паралельно готуються заявки на придбання відсутніх частин устаткування.

    Дмитро Іванців.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor